arnas paškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arnas paškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arnas paškevičius“.

Tadas Eliošius prieš dvikovą su „Žalgiriu“: esame emocinio pakilimo būsenos

Tašką praėjusią savaitę su Marijampolės „Sūduva“ iškovojusi „Jonavos“ ekipa neketina sustoti ir A lygos XVI ture titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“ laukia pakiliomis nuotaikomis. Jonaviškiai (6 vieta, 16 taškų) praėjusiame ture, Marijampolėje, rungtynių su „Sūduvos“ komanda pabaigoje, išlygino rezultatą ir išsivežė svarbų tašką. Komandos kapitono Tado Eliošiaus teigimu, teigiamas rezultatas ir mažiau žaidžiančių futbolininkų puikus pasirodymas pakylėjo visą komandą.
2017-06-20

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

„Lietava“ tikisi sustabdyti ir Vilniaus „Žalgirio“ puolimo mašiną

Praėjus vos keletui dienų po varžybų su Klaipėdos „Atlantu“ , sėkmingą atkarpą „SMScredit.lt A lygoje“ žaidžiančios Jonavos „Lietavos“ XXVI ture laukia rimtas iššūkis. Į Jonavą rugsėjo 20 d. atvyksta čempionas Vilniaus „Žalgiris“. Tai bus jau ketvirtas Vilniaus klubo ir lygos debiutantų susitikimas. Pirmasis Vilniuje sezono pradžioje baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 2:2. Vėliau savo pranašumą du kartus įrodė žalgiriečiai, 1:0 ir 4:1 įveikę „Lietavos“ ekipą.
2016-09-19

Lyderis neįveikė autsaiderio, „Atlantas“ pirmą kartą suklupo namie

„SMScredit.lt A lygoje“ nepraleidžia jau 590 minučių, bet šeštasis iš eilės „sausainis“ kažin ar galėjo nudžiuginti „Trakų“ vartininką. Riteriai Vilniuje sužaidė 0:0 su autsaideriu „Kauno Žalgiriu“ ir devintajame ture leido prie savęs priartėti dviem iš trijų pagrindinių konkurentų – Vilniaus „Žalgiriui“ bei Marijampolės „Sūduvai“. Proga. Lyderiams rungtynės galėjo baigtis dar blogiau.