andrius petrovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrius petrovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrius petrovas“.

​​Pergalingas savaitgalis: Lietuvos raiteliai triumfavo dvejose konkūrinio jojimo varžybose

Praėjęs savaitgalis buvo sėkmingas Lietuvos konkūrų raiteliams, startavusiems tarptautinėse varžybose Lenkijoje bei nacionalinėse varžybose Rusijoje, iš kurių​ jie​ grįžo su reikšmingais apdovanojimais. Vasario 23–26 dienomis Varšuvoje (Lenkija) vyko CSI3* Pasaulio taurės Vidurio ir Centrinės Europos lygos finalas, kuriame buvo varžomasi dėl beveik pusę milijono zlotų siekiančio prizinio fondo.
2017-02-27

Raitelis A. Petrovas varžybose Lenkijoje - trečias

Lietuvos raitelis Andrius Petrovas su žirgu Richard Lenkijoje vykstančių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės varžybų septintojoje rungtyje (19 duetų) šeštadienį užėmė trečiąją vietą. A. Petrovas su žirgu Rico Dono penktadienį laimėjo penktąją rungtį. Dešimtojoje rungtyje (60 duetų), kurioje buvo kovojama dėl pasaulio reitingo taškų, Benas Gutkauskas su Tom Riddle S užėmė ketvirtąją vietą.
2010-11-14

Raitelis A. Petrovas iškovojo pergalę Lenkijoje

Lietuvos raitelis Andrius Petrovas su žirgu Rico Dono Lenkijoje vykstančiose tarptautinėse konkūrų varžybose penktadienį laimėjo penktąją rungtį. Iš viso šioje rungtyje dalyvavo 85 duetai. Ketvirtojoje rungtyje (20 dietų) A. Petrovas su žirgu Richard užėmė antrąją vietą. Šeštojoje rungtyje (137 duetai) Benas Gutkauskas su Lascar 41 užėmė 11-ąją, o su Tom Riddle S – 16-ąją vietas.
2010-11-13

Raitelis A. Petrovas iškovojo dvi pergales Rusijoje

Maskvoje (Rusija) vykusiose tarptautinėse konkūrų varžybose Lietuvos raitelis Andrius Petrovas iškovojo dvi pergales. Lietuvis su žirgu Rico Dono laimėjo antrąją (kliūčių aukštis - 125-130 cm; 47 dalyviai) ir penktąją (130-135 cm; 48 dalyviai) rungtis. Septintojoje rungtyje (150 cm; 29 dalyviai) A. Petrovas su Universe užėmė penktąją vietą. Pagrindinę, dešimtąją, rungtį (160 cm; 21 dalyvis) laimėjo rusas Vladimiras Tuganovas su Amaroku. Jam atiteko 7785 eurų premija.
2010-06-28

Nepriklausomybės taurę iškovojo A. Petrovas

Antradienį Vilniaus žirgyno manieže vykusiose tradicinėse Lietuvos valstybės atkūrimo dienos taurės konkūrų varžybose, kurios kartu buvo ir Lietuvos žiemos konkūrų čempionato trečiasis etapas, triumfavo vilnietis Andrius Petrovas su žirgu Lektor. Nugalėtojui atiteko pereinamoji Nepriklausomybės taurė. Antrąją vietą užėmė Kostas Gaigalas su žirgu Cattio, o trečiąją - Stasys Jasas su žirgu Grenobliu. Dalyviams teko įveikti 130 cm aukščio kliūtis. Varžybose dalyvavo 43 duetai.
2010-02-16

Pasaulio konkūrų taurės etapą Vilniuje laimėjo estas

Sekmadienį Vilniuje, Vingio parke vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos etapo atrankos rungties varžybų nugalėtoju tapo estas Hanno Ellermann su žirgu Poncorde.Jis ir antrąją vietą užėmusi Lenkijos raitelė Marlena Krasnik su iš Lietuvos kilusiu žirgu Corde Star negavo nė vieno baudos taško. Trečiąją vietą užėmė dar vienas estų raitelis Tiil Kivisild su žirgu Lara II.
2007-06-03

Vilniuje prasidėjo tarptautinės jojimo varžybos

Penktadienį Vilniuje prasidėjo pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos varžybų etapas.Pirmąją etapo dieną vyko trys konkūrai, kuriuose varžėsi raiteliai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Baltarusijos.
2007-06-02

Pagrindinis prizas - Lietuvos raiteliui Z. Šarkai

Lietuvos raitelis Zigmantas Šarka su žirgu Chanu sekmadienį Vilniuje, Vingio parke, laimėjo Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio jojimo konkūrų taurės Vidurio Europos lygos etapo atrankos rungtį. Mūsų šalies atstovas vienintelis iš visų 35 dalyvių maršrutą baigė be baudos taškų. Nugalėtojui atiteko 1000 Šveicarijos frankų (apie 2230 litų) premija. Be to, Z. Šarka buvo pripažintas ir geriausiu tris dienas trukusių varžybų Lietuvos raiteliu.