aivaras bendžius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aivaras bendžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aivaras bendžius“.

„Kaunas City“ įveikė vienus lygos lyderių Baltijos čempionate

OHL Baltijos čempionate puikią pergalę iškovojo „Kaunas City“ ledo ritulininkai. Po trijų iš eilės pralaimėjimų kauniečiai atsitiesė šeštadienį rungtynėse išvykoje prieš vienus lygos lyderių. Trečioje vietoje žengiančią „Kurbads“ komandą „Kaunas City“ parklupdė rezultatu 5:3. „Kaunas City“ dvikovą pradėjo tiesiog puikiai.
2023-11-18

Fantastiškai mažumoje žaidęs „Kaunas City“ nugalėjo Latvijos atstovus

„Kaunas City“ komanda pratęsė sėkmingą sezono startą iškovodami pergalę Latvijoje. Antradienį OHL Baltijos čempionate išvykoje žaidę kauniečiai panaikino trijų įvarčių deficitą ir 5:4 palaužė trečiąją vietą lygoje užimančią Rygos „Prizma“ komandą. Rungtynių startas kauniečiams susiklostė tiesiog katastrofiškai. Vos per 45 sekundes į jų vartus krito net du įvarčiai.
2023-10-03

„Kaunas City“ puikia pergale prieš „Dinamo“ pratęsė kovą OHL ketvirtfinalyje

„Kaunas City“ komanda Optibet ledo ritulio lygoje iškovojo užtikrintą pergalę bei pratęs savo kovą ketvirtfinalio serijoje. Kauno ledo rūmuose „Kaunas City“ komanda visas rungtynes dominavo rungtynėse su Rygos „Dinamo“ bei šventė pergalę 6:2. Po šio triumfo jie sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:2. Pirmajame kėlinyje „Kaunas City“ gavo progą netradicinio formato daugumai žaidžiant keturi prieš tris oponentus ir jiems pavyko išnaudoti atsivėrusias erdves varžovų gynyboje.
2023-03-07

Lietuvos ledo ritulio čempionate – trečiasis „Hockey Punks“ ir „Energijos“ klubų mūšis

Ledo Ritulio čempionate –  trečiosios finalo serijos tarp šeimininkų Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ir Elektrėnų „Energijos“ rungtynės. Abi komandos po kartą laimėjo išvykoje.
2022-03-22

Lietuvos ledo ritulio čempionate žiba favoritai

Įsibėgėjant TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionatui kovos dėl taškų pirmenybėse tampa vis svarbesnėmis. Po dar dviejų savaičių ir keturių akistatų siūlome pasižvalgyti po pirmenybių įvykius naujausioje čempionato apžvalgoje. Be kluptelėjimų žengianti „7bet-Hockey Punks“ komanda pratęsė savo pergalių seriją. Iš pradžių „pankai“ 6:1 susitvarkė su „Energijos“ iššūkiu, o šią atkarpą jie užbaigė įtikinama pergale 10:1 prieš „LTeam Select“ jaunimą.
2021-10-26

Darius Kasparaitis debiutavo įvarčiu ir rezultatyviais perdavimais

Legendinis Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis savo debiutą rinktinėje pažymėjo įvarčiu ir dviem rezultatyviais perdavimais, o lietuviai pirmose „CROWNS Baltic Challenge cup 2017“ turnyro Klaipėdoje rungtynėse 7:2 (3:0, 1:0, 3:2) nugalėjo Estijos rinktinę. Šių rungtynių geriausiu žaidėju Lietuvos rinktinėje pripažintas Markas Kaleinikovas. Lietuviai užtikrintai pradėjo rungtynes ir nuo pat pirmų minučių perėmė iniciatyvą.
2017-11-10

Lietuviai pačiūžomis supjaustė olandų gynybą

Pirmadienį pasaulio ledo ritulio pirmenybių IB diviziono antrosiose rungtynėse triuškinamą pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Ji Šiaurės Airijoje, Belfaste, 8:0 (2:0, 4:0, 2:0) nepasigailėjo Olandijos komandos. Rungtynių pradžioje lietuviai susidūrė su netikėtu akibrokštu. 2-ąją minutę, po Steve’o Masono metimo, ritulys atsimušė į virpstą. Lietuviai iškart parodė, kad jų pykdyti nevalia.
2017-04-24

Pasaulio čempionato starte Lietuvos ledo ritulininkai nugalėjo Estiją

Pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono starte Belfaste (Didžioj Britanija) Lietuvos ledo ritulio rinktinė trečiose pirmosios dienos rungtynėse 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) įveikė Estiją. Įvarčius Lietuvos komandai pelnė: Pijus Rulevičius (14:28, Paulius Gintautas), Aivaras Bendžius (30:18, Povilas Verenis), Ugnius Čižas (37:56, Darius Pliskauskas). Dvikova prasidėjo kuriozu – Estijos rinktinė iščiuožė į apšilimą Lietuvos aikštės pusėje.
2017-04-24

Lietuvos ledo ritulininkai prognozuoja: dalyvausim kitose žiemos olimpinėse žaidynėse

Sekmadienį Lietuvos ledo ritulio rinktinė Šiaurės Airijoje, Belfaste, pradės Pasaulio ledo ritulio čempionato kovas. Rinktinė ambicinga: jos tikslas – aukso medaliai. Tiesa, sportininkai turi ir dar didesnių svajonių, pavyzdžiui, olimpinės žaidynės. Tikslas – 2022 m. žiemos olimpiada Lietuvos rinktinės kovas sirgaliai galės stebėti tiesiogiai per TV6 ir portale tv3.lt. Žaidėjai tikina, kad turėdami tokius trenerius jie tiesiog priversti siekti geriausių rezultatų.
2017-04-21

Finalą užtikrinta pergale pradėjo „Energija“

Lietuvos ledo ritulio čempionato finale sužaistos pirmosios rungtynės, kuriose Elektrėnuose vietos „Energija“ 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) nugalėjo „Juodupę“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Nervingai prasidėjusiose rungtynėse abi komandos bandė viena kitai primesti kietą žaidimą ir dažnai naudojo jėgos veiksmus.