agnė šeleikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė šeleikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė šeleikaitė“.

Varžybose Eindhovene Danas Rapšys iškovojo auksą, Agnė Šeleikaitė laimėjo bronzą

Nyderlandų mieste Eindhovene vykstančiose „Eindhoven Qualification Meet“ plaukimo varžybose Danas Rapšys iškovojo aukso medalį. Vyrų 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties pagrindiniame finale lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 46,56 sek. ir užtikrintai įveikė visus varžovus. Sidabras atiteko Izraelio atstovui Yoavui Romano (1 min. 48,26 sek.), trečias atplaukė brazilas Vinicius Tavares Assuncao (1 min. 48,46 min.). Į finalą lietuvis pateko aštuntu rezultatu (1 min. 49,79 sek.
2024-04-12

Finaliniame Pasaulio plaukimo taurės etape Rapšys ir Meilutytė pretenduos į trigubas karūnas

Penktadienį Vengrijos sostinėje Budapešte prasidės paskutinis šio sezono „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės etapas. Savaitgalį „Duna Arena“ baseine čia varžysis ir būrys Lietuvos plaukikų. Iš Atėnų į Budapeštą atvyko Rūta Meilutytė, Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas, o prie jų šįkart prisijungs Erikas Grigaitis, Agnė Šeleikaitė ir Saverio Vitas Multinas. Geriausiai iš lietuvių šis Pasaulio taurės sezonas klostosi D. Rapšiui.
2023-10-19

Rūta Meilutytė – antrajame finale Berlyne, E. Jefimova pagerino pasaulio taurės rekordą

Berlyne (Vokietija) sekmadienį finišuoja pirmasis šio sezono pasaulio plaukimo taurės etapas. Moterų 50 m plaukimo krūtine atrankoje Rūta Meilutytė finišavo per 30.90 sek. Ji laimėjo trečiąjį atrankos plaukimą ir užtikrintai pateko į finalą. Greičiau už lietuvę plaukė tik 16-metė Estijos talentė Eneli Jefimova. Ji laimėjo antrąjį atrankos plaukimą ir pasiekė naują pasaulio taurės varžybų rekordą – 30.23 sek.
2023-10-08

Rūta Meilutytė nusileido šešiolikmetei estei, bet pelnė bilietą į finalą Berlyne

Berlyne (Vokietija) vykstančiame pirmajame šio sezono pasaulio plaukimo taurės etape vieną iš pagrindinių savo rungčių pradėjo Rūta Meilutytė. Moterų 100 m plaukime krūtine lietuvė užtruko 1 min. 9.07 sek. Laimei, tokio rezultato užteko 8-ai vietai, o finale kaip tik startuos 8 geriausios sportininkės. Tiesa, R.Meilutytei teks plaukti viename iš kraštinių takelių. Atrankoje žibėjo vos 16-os metų estė Eneli Jefimova. Šalia R.Meilutytės plaukusi estė distanciją įveikė per 1 min. 6.98 sek.
2023-10-07

Atvirajame Belgijos čempionate – būrys Lietuvos plaukikų

Penktadienį Belgijos mieste Antverpene prasideda tris dienas truksiantis atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas, kuriame startuos ir būrys mūsų šalies plaukikų. Wezenbergo olimpinio plaukimo centro baseine pasirodys Matas Činga, Adomas Gatulis, Erikas Grigaitis, Rokas Jazdauskas, Danielis Kvederis, Tomas Lukminas, Kajus Stankevičius, Kiril Stepanov, Kristupas Trepočka, Agnė Šeleikaitė ir Radvilė Kerševičiūtė.
2023-04-21

Atvirajame Lietuvos plaukimo čempionate – jaunųjų sportininkų rekordai ir nauja rungtis

Penktadienį Druskininkuose tęsėsi atviras Lietuvos plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Antrąją varžybų dieną krito ne vienas šalies amžiaus grupių rekordas. Ryte vykusioje vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje Kauno sporto mokyklai „Startas“ atstovaujantis Tajus Juška pagerino Erikui Grigaičiui priklausiusį šios rungties Lietuvos rekordą (52,02 sek.) iki 15 metų. 13-metis T. Juška distanciją įveikė per 51,13 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė 20 vietą.
2022-12-17

Lietuvos plaukikė nuskynė Europos universitetų žaidynių sidabrą

Lenkijos mieste Lodzėje liepos 16 dieną prasidėjo Europos universitetų žaidynės (EUG2022). Tai stambiausias studentų sporto renginys Europoje, kuriame šiemet dalyvauja daugiau nei 6 tūkst. atletų, atstovaujančių 47 nacionalinėms studentų sporto federacijoms. Šiemet žaidynėse Lodzėje vykdomos 20 skirtingų sporto šakų varžybos, o trečiadienį pirmuosius startus turėjo plaukikai.
2022-07-28

Naujoji Lietuvos „Auksinė žuvelė“ iškovojo auksą jaunimo olimpinėse žaidynėse

Buenos Airėse (Argentina) vykstančiose jaunimo olimpinėse žaidynėse pirmadienį pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo plaukikė Agnė Šeleikaitė. 18-metė lietuvė merginų 50 m plaukimo krūtine finale distanciją įveikė per 31.37 sek. ir 0.05 sek. aplenkė artimiausią varžovę australę Chelsea Hodges, bei iškovojo auksą A.Šeleikaitė jaunimo olimpiadoje prieš tai laimėjo tiek atranką (31.55 sek.), tiek ir pusfinalį (31.41 sek.
2018-10-09

Lietuvos plaukimo viltis A.Šeleikaitė iškovojo antrą medalį pasaulio taurės etape

Sekmadienį Kazanėje (Rusija) baigėsi pirmasis pasaulio plaukimo taurės etapas, kuriame antrąjį medalį iškovojo lietuvė Agnė Šeleikaitė. 50 m krūtine finale lietuvė į starto signalą sureagavo greičiausiai iš visų dalyvių – per 0.62 sek. Tai padėjo jai iškovoti bronzą. A.Šeleikaitė finišavo per 31.54 sek. ir vos 0.05 sek. aplenkė ketvirtoje vietoje likusią rusę Dariją Čikunovą. Beje, ši rusė į starto signalą reagavo 0.12 sek. lėčiau už lietuvę.
2018-09-09

Į jaunimo olimpines žaidynes Buenos Airėse vyks 14 Lietuvos sportininkų

Tramplinas į suaugusiųjų sportą ir didžiulė konkurencija kovoje dėl medalių – tokia jaunimo olimpinių žaidynių vizitinė kortelė. Spalį šios varžybos vyks Argentinos sostinėje Buenos Airėse. Lietuvai jose atstovaus 14 sportininkų, t. y. 0,3 procento nuo visų dalyvių. Iš viso Argentinoje varžysis 200 valstybių atletai, kurių amžius nuo 15 iki 18 metų. 32 sporto šakų atstovai kovos 36 rungtyse, žaidynėse bus išdalytas 241 medalių komplektas.