admiras kecapas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „admiras kecapas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „admiras kecapas“.

„Sūduvos“ vienuolikė Lietuvos futbolo A lygoje pakilo į ketvirtą vietą

Kaunas, balandžio 3 d. (BNS). Sekmadienį paskutiniosiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ penktojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikė svečiuose 3:2 (1:1) įveikė septintojoje pozicijoje esantį Kauno „Stumbro“ (3 tšk.) klubą ir su 7 taškais pakilo į ketvirtą vietą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Admiras Kecapas (22 min.), Predragas Pavlovičius (58 min.) ir Tomas Radzinevičius (85 min.), o šeimininkų gretose po kartą pasižymėjo Ivanas Kardumas (41 min.
2016-04-03

Futbolo mačas Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį kontrolinės futbolo rungtynės Marijampolės manieže tarp naujajam sezonui besirengiančio vietos „Sūduvos“ klubo ir „Kauno Žalgirio“ vienuolikių baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:1). Pasak pranešimo įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Admiras Kecapas (12 min.) bei Tomas Radzinevičius (22 min.), svečiams – Benas Olencevičius (42 min.) ir Kasparas Neverdauskas (89 min.
2016-01-30

A lyga: iš Europoje kovojusių komandų pergalę šventė tik „Žalgiris“

Atostogos. Čempionato kovos į aikštes grįžo po daugiau nei trijų savaičių pertraukos. Oficialių rungtynių ilgiausiai – lygiai mėnesį – nežaidė Utenos „Utenis“, nors „SMScredit.lt lygoje“ kai kurios komandos nesirodė dar ilgiau: Klaipėdos „Atlantas“ – 36, o „Trakai“ – net 39 dienas. Europa. Uostamiesčio ir senosios sostinės futbolininkai – kaip ir „Žalgiris“ bei Pakruojo „Kruoja“ – per čempionato pertrauką žaidė Europos turnyrų atrankoje.