abdulas basitas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „abdulas basitas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „abdulas basitas“.

Jaunasis puolėjas sugrąžino Kauno „Stumbrą“ į penktąją vietą

Į penktą poziciją sugrįžęs Kauno „Stumbras“ Jonavos „Lietavai“ šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone išliko neįmenama mįsle. Mariano Barreto kariauna namuose 3:1 (1:1) nugalėjo čempionato debiutantus, kurie po ilgesnės pertraukos nukrito į šeštą vietą. 3-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Abdulas Basitas, bet 39-ąją Dominykui Galkevičiui pavyko rezultatą išlyginti.
2016-10-29

Mariano Barreto: niekas neprisimins pergalės prieš „Trakus“, jeigu šiandien suklupsime

Šį vakarą 18 val. Kauno Dariaus ir Girėno stadione „SMScredit.lt A lygos“ 18-ojo turo rungtynėse akis į akį susitiks dvi laikinosios sostinės komandos – „Kauno Žalgiris“ ir „Stumbras“. Nominalių svečių teisėmis žaisiantis „Stumbras“ žada daryti viską, kad savo taškų kraitį papildytų dar trimis taškais. „Mūsų žaidėjai jaučiasi laimingi ir turi daug motyvacijos. Pavyko nugalėti lygos lyderius, tad suprantama, jog nuotaikos tikrai geros.