a. trebaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. trebaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. trebaitė“.

Daugkartinė Europos čempionė Aušrinė Trebaitė palieka didįjį sportą

Triskart Europos dviračių treko čempionė Aušrinė Trebaitė nusprendė baigti savo sportinę karjerą. Apie tai 28-erių metų panevėžietė ketvirtadienį oficialiu raštu informavo Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentą Romualdą Bakutį. „Sportas – nuostabus dalykas. Jis man davė labai daug. Bet viskas turi pradžią ir pabaigą. Sprendimas apie karjeros pabaigą brendo jau kurį laiką ir pribrendo. Norisi asmeninio gyvenimo, šeimos, poilsio.
2017-04-28

Milžiniškas Simonos Krupeckaitės šuolis pasaulio sprinto reitinge

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko sprinto rungties reitinge Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užima trečią vietą. Neseniai Prancūzijoje Europos čempione tapusi 33-ejų metų panevėžietė turi 2475 taškus. Simona ankstesniame sprinto reitinge buvo aštunta. Pirmauja Honkongo atstovė Wai Sze Lee (2805 tšk.). Antrą vietą užima Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionė vokietė Kristina Vogel (2800 tšk.). Klasifikuota 341 dviratininkė iš 56 šalių.
2016-11-03

Aušrinės Trebaitės pasirodymas pasaulio dviračių treko čempionate: iš lyderės pozicijos į paskutinę vietą

Lietuvos dviratininkė Aušrinė Trebaitė Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato 25 km (100 ratų) grupinėse taškų lenktynėse su dešimčia tarpinių finišų šeštadienį buvo tapusi lydere, bet liko paskutinė, 20-ta. Aukso medalį iškovojo lenkė Katarzyna Pawlowska (15 tšk.), sidabrą pelnė kanadietė Jasmin Glaesser (14 tšk.), o bronza atiteko kubietei Arlenis Sierra (14 tšk.). 27 metų A.Trebaitė antrajame tarpiniame finiše finišavo antra (3 tšk.