a. čofu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. čofu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. čofu“.

Tadas Labukas dubliu padėjo „Atlantui“ prisiminti pergalės skonį

Daugiau nei prieš tris mėnesius paskutinį kartą pergalę šventęs Klaipėdos „Atlantas“ nutraukė 12-os nelaimėtų rungtynių seriją. Uostamiesčio komanda svečiuose 3:0 (2:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Dar pirmajame kėlinyje dusyk pasižymėjęs Tadas Labukas labiausiai prisidėjo prie klaipėdiečių taip ilgai laukto rezultato.
2017-08-13

„Trakai“ pratęsė „Atlanto“ nelaimėtų rungtynių seriją

Paskutinėse A lygos 17 turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“, su naujuoju treneriu Igoriu Pankratjevu bei keliais naujokaism, namie priėmė „Trakų“ komandą. Ne stipriausia sudėtimi žaidę Olego Vasilenkos treniruojami šalies vicečempionai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 1:0 Trakų klubo debiutantas, futbolininkas iš Dramblio Kaulo Kranto Lajo Traore pirmosiomis minutėmis susikūrė galimybę smūgiuoti, bet iš toli paleistas jo kamuolys pralėkė pro šalį.