a alyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a alyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a alyga“.

Pranašumą prieš klaipėdiečius įrodęs „Džiugas“ lieka žaisti A lygoje

Pereinamosiose rungtynėse dėl galimybės žaisti „Optibet A lygoje“ Telšių „Džiugas“ įrodė savo pranašumą Klaipėdos „Neptūną“. Devintą poziciją Lietuvos čempionate užėmęs Telšių klubas bendru rezultatu 5:0 nugalėjo antroje vietoje „Optibet Pirmos lygos“ sezoną užbaigusius klaipėdiečius. Pirmąsias tarpusavio rungtynes, vykusias Klaipėdoje, Joao Prateso kariauna laimėjo rezultatu 4:0 – tada „hetriku“ džiaugėsi Jorge Eduardo, kartą pasižymėjo Lukas Ankudinovas.
2022-11-30

Turo anonsas: trečiasis sostinės derbis šiemet

„Optibet A lygos“ 22-ajame ture nuo penktadienio iki sekmadienio bus sužaistos penkerios rungtynės. Kauno rajono „Hegelmann“ – Telšių „Džiugas“. Rugpjūčio 12 dieną 18 val. Kaunas, LFF Kauno treniruočių centro stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:1, 2:0 „Džiugas“ nuo šio mačo pradės nelengvų rungtynių Lietuvos čempionate atkarpą. Andriaus Skerlos treniruojama komanda per penkis pastaruosius mačus iškovojo 11 taškų ir su 44 taškais rikiuojasi antra.
2022-08-12

Lentelės kaimynus įveikusi „Sūduva“ įsirašė pergalę A lygoje

Puolime po truputį įsbėgėjanti vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ „Optibet A lygoje“ džiaugėsi antruoju laimėjimu iš eilės ir pakilo į 5-ąją vietą. Sūduviečiai savo sirgalių akivaizoje 10-ojo turo susitikime 2:0 (0:0) įveikė į 6-ąją poziciją nusileidusius FA „Šiauliai“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje „Sūduvos“ pranašumas buvo labai akivaizdus. Šeimininkai beveik visą laiką praleido varžovų aikštės pusėje, tačiau itin pavojingų situacijų nesukūrė.
2022-04-27

„Optibet A lygos“ turo apžvalga: lyderių lenktynėse – dar vienas lūžis

„Optibet A lygos“ 34-ajame ture praėjusią savaitę buvo sužaistos ketverios rungtynės, po kurių antra komanda sužinojo savo galutinę poziciją – Vilniaus „Riteriai“ pirmenybes jau tikrai užbaigs 6-oje vietoje. Atsilaikė. Septyneriose iš eilės rungtynėse pergalės neiškovojęs „Panevėžys“ aštuntuoju bandymu pasiekė tikslą – svečiuose 2:1 buvo nugalėti „Riteriai“, kuriuos pavyko įveikti pirmą sykį šiame sezone.
2021-11-09

„Šiauliai“ Gargžduose atsirevanšavo „Bangai“

Gedimino Jarmalavičiaus auklėtiniai pirmą kartą šiame čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės. „SMScredit.lt A lygos“ XVII-ojo turo dvikovoje šiauliečiai svečiuose įveikė Gargždų „Bangą“ rezultatu 2:1 (0:0). Ši nesėkmė neleido gargždiškiams pakilti iš 6-osios pozicijos, savo ruožtu, šiauliečiai užimą 9-ąją turnyro lentelės vietą. Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė aktyviai, kamuolys aikštės viduryje neužsilaikė, o iniciatyva priklausė tiek vienai, tiek kitai komandai.
2014-06-15

A lyga: „Kruoja“ sutriuškino Gargždų „Bangą“

Pakruojo „Kruoja“ iškovo trečiąją pergalę „SMScredit.lt A lygos“ čempionato penktajame ture. Netekę beveik visų savo legionierių pakruojiškiai Panevėžio futbolo akademijos stadione 4:0 sutriuškino Gargždų „Bangą“, teigiama pranešime spaudai. Pirmosios minutėmis iniciatyva priklausė formaliems aikštelės šeimininkams, kurių atakos smaigalyje aktyviai žaidė Lukas Kochanauskas.