Rokas Giedraitis su Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda tapo Adrijos lygos čempionu. Giannis Sfairopouloso auklėtiniai svečiuose 82:76 (20:18, 22:20, 17:14, 23:24) įveikė Belgrado „Partizan“ krepšininkus ir seriją laimėjo 3 - 0.

Lietuvis nugalėtojams per 22 žaidimo minutes surinko 12 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, tačiau dukart pažeidė taisykles ir suklydo 1 sykį.

Didžiąją dalį rungtynių raudonieji buvo priekyje, o likus žaisti dvi minutes komandas skyrė 5 taškai – 75:70. Yago Dos Santosas didino pranašumą (77:70), tačiau po Aleksa Avramovičiaus tritaškio komandas skyrė tik 3 taškai – 75:78. Jaleenas Smithas pataikė tik vieną baudą (76:78), o Nemanja Nedovičius ir Branko Lazičius įtvirtino pergalę – 82:76.

Šiame mače „Partizan“ vertėsi be Jameso Nunnally, kuris per rytinę treniruotę įsivėlė į konfliktą su Stefanu Lazarevičiumi.

Nugalėtojams Luka Mitrovičius taip pat pelnė 12 taškų (8 atk. kam.), Y.Dos Santosas pridėjo 11, B.Lazičius ir Dejanas Davidovacas (6 atk. kam.) – po 9.

Pralaimėjusiems A.Avramovičius įmetė 17 taškų, Danilo Andžušičius pelnė 13.