Sporto naujienos

Informacija ir naujienos apie įvairias sporto šakas, varžybas, komandas ir individualius sportininkus. Rezultatai, rekordai, traumos, treniruočių ir varžybų grafikai, taip pat sportininkų ir trenerių interviu bei analizes.

Martinas Gebenas – apie įveiktas „Real“ žvaigždes, šeimos pagausėjimą ir lenktynes su „Baskonia“

Ispanijos ACB lygoje į atkrintamąsias su Manresos „Baxi“ ekipa siekiantis patekti Lietuvos krepšininkas Martinas Gebenas šiuo metu išgyvena intensyvų laikotapį. Prieš kiek daugiau nei mėnesį 29-erių metų 208 cm ūgio vidurio puolėjui gimė antras vaikas, o treniruotėse tenka atlaikyti didžiulius Ispanijos krepšinio trenerio Pedro Martinezo krūvius.
Krepšinis Prieš 14 val.

Marius Grigonis gyrė „Maccabi“ ir aptarė seriją supančią dramą: „Mieliau nebūčiau jos dalimi“

Eurolygos atkrintamųjų serijoje netrūksta dramos. Ketvirtadienio vakarą Atėnų „Panathinaikos“ pasirūpino, kad įtampa tęstųsi ir toliau, kai 95:88 pranoko Tel Avivo „Maccabi“ ir išplėšė lemiamą serijos mačą. „Buvo pakilimų ir nusileidimų, bet esame laimingi, kad darbas dar nebaigtas. Tikiuosi, kad OAKA arenoje laimėsime bilietą į Berlyną“, – po rungtynių su „Eurohoops“ žurnalistais kalbėjo „Panathinaikos“ gretose rungtyniaujantis Marius Grigonis.
Krepšinis Prieš 1 val.

Lietuvos 3x3 rinktinė Japonijoje pergale pradėjo olimpinio kelialapio medžioklę

Ucunomijoje (Japonija) penktadienį prasideda antrasis olimpinės 3x3 krepšinio atrankos turnyras. Jame bilieto į Paryžių sieks ir Lietuvos vyrų rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas ir Šarūnas Vingelis).  Penktadienį A grupėje lietuviai sužais 2 mačus. Nuo 9 val. mūsiškiai grūmėsi su brazilais, o nuo 12.55 val. žais su olandais.
Krepšinis Prieš 52 min.

Įtemptose rungtynėse triumfavę „Knicks“ – NBA Rytų konferencijos pusfinalyje

Dramatišką pergalę išplėšusi Niujorko „Knicks“ ekipa 118:115 (36:22, 15:32, 32:29, 35:32) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir užsitikrino kelialapį į NBA Rytų konferencijos pusfinalį.  Seriją Niujorko komanda laimėjo 4-2, o pusfinalyje jų laukia Indianos „Pacers“, kuri tokiu pačiu ketvirtfinalio rezultatu pranoko Milvokio „Bucks“. Pirmosios rungtynės vyks pirmadienį Niujorke.
Krepšinis Prieš 2 val.

Užtikrintai namuose laimėjusi „Pacers“ užbaigė be lyderio rungtyniavusios „Bucks“ komandos sezoną

NBA Rytų konferencijoje paaiškėjo antroji pusfinalio serijos dalyvė. Užtikrintai namų areną apgynusi Indianos „Pacers“ ekipa 120:98 (33:24, 26:23, 34:31, 27:20) pranoko Milvokio „Bucks“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją.
Krepšinis Prieš 3 val.

Nesustabdoma „Bayer“ dėjo užtikrintą žingsnį link Europos lygos finalo

Ketvirtadienį sužaisti Europos lygos pusfinalio susitikimai, o viename jų užtikrintą pergalę pasiekė „Bayer“ klubas. Romoje vykusiose rungtynėse vietos „Roma“ klubas nesugebėjo pasiekti teigiamo rezultato. Jie dvikovą prieš „Bayer“ baigė patirdami pralaimėjimą 0:2. „Bayer“ klube pirmajame kėlinyje po grubios varžovų klaidos pasižymėjo Florianas Wirtzas. Jis įvartį pelnė po nesėkmingo „Roma“ žaidėjo perdavimo komandos draugui, perėmus kamuolį varžovų baudos aikštelėje.
Futbolas Prieš 3 val.

„Maccabi“ spaudimą išgyvenęs „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu išplėšė lemiamą mačą

Nesustabdomai žaidęs Kendrickas Nunnas atvedė Atėnų „Panathinaikos“ į pergalę ketvirtose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse. Ergino Atamano auklėtiniai svečių arenoje 95:88 (26:29, 23:21, 25:19, 21:19) nugalėjo Tel Aviv „Maccabi“ klubą. Penktosios ir lemiamos serijos rungtynės kitą savaitę bus žaidžiamos Atėnuose. Šiuo metu serijos rezultatas yra lygus – 2:2. Marius Grigonis nugalėtojų gretose per 15 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.
Krepšinis Prieš 10 val.

Andrea Trinchieri rado trūkumų pergalingose rungtynėse, bet gyrė naujoką: „Jis atsitiesė“

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą neturėjo sunkumų kovoje su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“. Jau pirmajame kėlinyje nurūkę Lietuvos čempionai 102:78 įveikė svečius.  Visgi po susitikimo žalgiriečių treneris Andrea Trinchieri rado ir trūkumų bei pripažino – jo auklėtiniai dabar labiausiai laukia atkrintamųjų.  „Pirma rungtynių pusė buvo labai gera, trečias kėlinys – geras, paskutinis ketvirtis – tragiškas.
Krepšinis Prieš 11 val.

Fantastiškai įsibėgėjusi „Olympiakos“ nepaliko šansų Roko Jokubaičio „Barcelonai“ ir išlygino seriją

Pirėjuje ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse susitiko vietos „Olympiakos“ ir „Barcelona“ klubai. Antrame kėlinyje užsikūrę šeimininkai rezultatu 92:58 (21:23, 32:14,19:10, 20:11) nukovė Katalonijos klubą ir išlygino serijos rezultatą.  Primename, kad Barselonoje komandos pasidalino po pergalę, o Pirėjuje pirmajame mače nugalėjo svečių komanda. Lemiamą mačą komandos sužais Barselonoje.  Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.
Krepšinis Prieš 12 val.

„Panevėžys“ namuose pasiekė revanšą prieš Marijampolės komandą

12-ajame ture nesėkmingą atkarpą nutraukė ir pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą“ pasiekė „Panevėžys“. Namų tvirtovėje žaidę panevėžiečiai identišku rezultatu atsirevanšavo už pirmame rate patirtą pralaimėjimą – dvikova baigėsi rezultatu 1:0 (1:0). 11-ąją minutę po pakelto kampinio galva iš arti smūgiavo Matijus Remeikis, jo bandymą sustabdė Giedrius Zenkevičius. 19-ąją minutę aštrų Ernesto Veliulio nutraukė vartų sargas, kamuolys atšoko Nemanja Bosančičiui, jo bandymas buvo blokuotas.
Futbolas Prieš 12 val.

Kaune – naujoko pakylėto „Žalgirio“ pergalė ir Kėdainių gynėjo trigubas dublis

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Kauno „Žalgiris“ (25-3), kuris savų sirgalių akivaizdoje 102:78 (32:15, 29:21, 23:21, 18:21) nušlavė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (8-20). Šios rungtynės komandoms nieko nebekeitė.
73
Krepšinis Prieš 13 val.

„Lietkabelis“ namuose ištraukė pergalę prieš Giedriaus Staniulio vedamą Mažeikių ekipą

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (15-13), kuris namie 88:82 (31:21, 14:25, 23:20, 20:16) palaužė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (11-18). Mažeikių komandai reguliariajame „Betsafe-LKL“ sezone liko rungtynės su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“, o panevėžiečiai susitiks su tais pačiais kėdainiečiais ir „Šiauliais“. Šalia esantis „Neptūnas“ (14-15) dar kausis su „Šiauliais“. Kadangi tarpusio pranašumas priklauso klaipėdiečiams, jei pastarieji la...

A lygos debiutantai įspūdingai įveikė „Kauno Žalgirį“, „Džiugas“ mažumoje pranoko alytiškius

„TOPsport A lygos“ 12-ajame ture užfiksuotas geriausias vienos komandos kėlinio benefisas. Vilniaus rajono „TransINVEST“ namuose 3:2 (0:2) palaužė „Kauno Žalgirį“. Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai Gratas Sirgėdas puikiai išpildė baudos smūgį. Netrukus debiutantai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau sumaišties metu kamuolio į vartus pasiųsti nepavyko. „Kauno Žalgiris“ pranašumą padvigubino 43-iąją minutę.
A Lyga naujienos Prieš 13 val.

Priešingose barikadų pusėse dėl aukso kovos buvę komandos draugai, kurie rūbine dalinosi su pasauline žvaigžde

Lietuvos ir Ukrainos ledo ritulininkai praeityje ne kartą buvo surėmę pečius bendroms akistatoms. Visgi, penktadienį jie susidurs skirtingose barikadų pusėse siekdami „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ aukso. Vienas prieš kitą stos ir žaidėjai, kurie prieš 15 metų kartu varžėsi su būsimomis pasaulio ledo ritulio žvaigždėmis Ilja Četvertakas ir ukrainietis Oleksejus Vorona.
Ledo ritulys Prieš 15 val.

Ukrainos sportininkams olimpinėse žaidynėse rekomenduojama laikytis atokiau nuo rusų

Prieš liepos pabaigoje prasidėsiančias Paryžiaus olimpines žaidynes Ukrainos sporto ministerija ir Ukrainos olimpinis komitetas (UOC) paskelbė rekomendacijas sportininkams, pagal kurias jie turėtų laikytis atokiau nuo Rusijos sportininkų ir pranešti apie bet kokias galimas provokacijas, skelbia „The Kyiv Independent“. Rekomendacijos parengtos siekiant apsaugoti 89 Ukrainos sportininkus, kurie pateko į olimpines žaidynes, jų trenerius ir oficialios Ukrainos delegacijos narius „nuo provokuojančių...

Dešimtys lietuvių savaitgalį pradės startuos Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate

2024 metų Baltijos šalių automobilių čempionato sezonas startas Estijos trasoje - jau visai šalia. Diena, kurią reiktų apsibraukti kaip pirmųjų šiais metais vykstančių lenktynių - gegužės 4-oji. Šalia Baltijos šalis jungiančio bendro čempionato, apimančio skirtingus lenktynių formatus bei skirtingas klases, čia įvyks ir pirmasis nacionalinių Estijos, Latvijos bei Lietuvos čempionatų etapas.

LTOK prezidentė tapo Europos merginų U19 futbolo čempionato ambasadore

Liepos 14-27 dienomis į Lietuvą atvyks pajėgiausios Senojo žemyno iki 19 metų futbolo komandos. Vyks Europos merginų U19 futbolo čempionatas, kurio ambasadore tapo olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. „Mūsų Lietuvos rinktinė turės ypatingą progą varžytis savų sirgalių akivaizdoje. Tikiu, kad namų sienos įkvėps mūsų futbolininkes dalyvaujant Europos čempionate.
Futbolas Prieš 17 val.

Įtikino – „Anadolu Efes“ įteikė kontraktą Tomislavui Mijatovičiui

Stambulo „Anadolu Efes“ komanda galiausiai apsisprendė dėl vyriausiojo trenerio.  Klubas buvo siejamas su Xavi Pascualiu ir kitais specialistais, tačiau nusprendė likti prie dabartinio stratego Tomislavo Mijatovičiaus. Klubas oficialiai pranešė, kad su treneriu pasirašė naują kontraktą iki 2026 metų vasaros.  14 metų asistentu komandoje dirbęs kroatas jos vairą perėmė tik šį sezoną, kai iš vyriausiojo trenerio posto buvo atleistas Erdemas Canas.
Krepšinis Prieš 17 val.

Lietuvos moterų rankinio lygoje pasikartos praėjusių metų finalas

Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) liko dvi pretendentės į čempionės titulą. Dėl aukso medalių finalo serijoje iki trijų pergalių kovos čempionės titulą ginanti Kauno r. „Cascada-HC Garliava“ ir reguliariojo sezono nugalėtoja Vilniaus „Eglė“. Pusfinalyje „Eglės“ rankininkės abu kartu pranoko reguliariajame sezone ketvirtą vietą užėmusį Kauno „Žalgirį“. Antrose pusfinalio rungtynėse „Eglė“ šventė pergalę svečiuose 31:25 (14:10). Lygus rezultatas buvo iki pirmo kėlinio vidurio.

Buvusiam žalgiriečiui ruošiamas Slovėnijos pasas – rinktinėje suvienys jėgas su Luka Dončičiumi

Tel Avivo „Maccabi“ vidurio puolėjas ir buvęs žalgirietis Joshas Nebo netrukus turėtų gauti Slovėnijos pasą bei tapti šios šalies piliečiu.  Pranešama, kad aukštaūgis jau suderino paskutines detales su Slovėnijos krepšinio federacija ir jau vasarą turėtų prisijungti prie nacionalinės komandos olimpiados atrankos turnyre. Jį slovėnai žais Graikijoje, kur pirmajame etape kausis su zelandais ir kroatais.  Lietuvos rinktinė taip pat sužais du draugiškus mačus su slovėnais.