Įspūdingą pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo pergalingą rungtynių metimą realizavusi Vilniaus „Wolves Twinsbet“. Klaipėdoje vykusiose rungtynėse vakaro herojumi tapo Rasheedas Sulaimonas, netikėtai parbloškęs „Neptūną“ 86:85 (15:15, 14:31, 24:21, 33:18).

Verta pažymėti, kad po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai buvo įgiję 17 taškų pranašumą, o visus reikalus  „vilkai“ išsprendė paskutiniame ketvirtyje, per kurį pelnė net 33 taškus.

Dramatiška rungtynių pabaiga

Pražangą puolime iki rungtynių pabaigos likus 70 sekundžių užsidirbo Jeffery Taylorui užtvarą statęs Garrisonas Brooksas. Po šio epizodo „Wolves Twinsbet“ lyderis ėmė rėkti ant rungtynių arbitro Aurimo Boruso ir už tai buvo nubaustas technine pražanga. Du baudų metimus realizavęs Ignas Sargiūnas padidino savo ekipos persvarą iki 85:80.

Vėliau tritaškį pelnė Rasheedas Sulaimonas, o paskutinės savo atakos metu laiku metimo neatlikę klaipėdiečiai suteikė vilniečiams galimybę pergalę švęsti paskutiniu metimu. Paskutinei atakai  5 sekundes turėję „Wolves Twinsbet“ pataikė įspūdingą tritaškį, o pergalingo metimo autoriumi tapo tas pats R. Sulaimonas.

Klaipėdiečiai reguliariajame sezone dar susikaus su „Šiauliais“, o „Wolves Twinsbet“ – su Kauno „Žalgiriu“. Vilniečiai jau užsitikrino trečią poziciją, o klaipėdiečiai balansuoja tarp 5–6-osios. Arčiausiai jų žengia Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (14-13).

Jei „Neptūnas“ liktų šeštas, ketvirtfinalyje jo lauktų būtent „Wolves Twinsbet“.

Rungtynių eiga

Klaipėdiečiai po Martyno Pacevičiaus ir Igno Sargiūno metimų po truputį ėmė iniciatyvą į savo rankas antrajame ketvirtyje – 26:21. Joshas Newkirkas spurtą tęsė, o po Ą.Tubelio dėjimo skirtumas buvo jau dviženklis – 31:21. „Sausa“ atkarpa brangiai kainavo „Wolves“, nes tik Artūro Žagaro bauda papildė taškų kraitį, o po galingo antrojo kėlinio „Neptūnas“ pirmavo 46:29.

„Neptūno“ persvara artėjo prie triuškinamos (50:32), nors Rasheedas Sulaimonas, Jeffas Tayloras bei Kristupas Žemaitis švelnino rezultatą – 40:52. Pranašumą savo rankose „Neptūnas“ saugojo ir po trijų kėlinių pirmavo 67:53.

Martynas Pacevičius ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikė pirmą savo šio sezono ir antrąjį karjeros tritaškį.

R.Sulaimonas ir J.Tayloras įnešė pozityvo vilniečiams, kurie likus pusei ketvirčio atsiliko tik 71:77. Metimais apsikeitė Ž.Janavičius bei Regimantas Miniotas (73:79), o R.Sulaimonas, likus 2 minutėms, smeigė labai svarbų tritaškį – 80:83. Po pertraukėlės „Neptūnas“ nepasinaudojo dviem progomis, bet ir G.Brooksui fiksuota pražanga puolime, o netrukus J.Taylorui – ir techninė nuobauda.

Taip skirtumas paaugo (85:80), o žaisti liko 70 sekundžių. R.Sulaimonas pataikė iš toli (83:85), o „Neptūno“ ataka buvo pavėluota. Liko 4 sek., o jų užteko R.Sulaimonui, kurio tritaškis išplėšė pergalę „Wolves Twinsbet“.

Iš viso R.Sulaimono sąskaitoje – 24 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 30 naudingumo balų.

„Neptūnas“: Martynas Pacevičius 16 (23 n.b.), Ąžuolas Tubelis 14, Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) ir Thomasas Rutherfordas – po 10, Ignas Sargiūnas 9.

„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 24 (4/7 trit., 30 .b.), Jeffas Tayloras 16 (5 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas 12, Kristupas Žemaitis 7, Eigirdas Žukauskas 6.