Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsis dar viena ketvirtfinalio serija. Lemiamas rungtynes išplėšė Klaipėdos „Neptūnas“, kuris namuose 95:76 (30:23, 23:23, 26:10, 16:20) nepasigailėjo Vilniaus „Wolves Twinsbet“.

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1. Trečiasis serijos mačas šeštadienį vyks sostinėje.

Prieš rungtynes „Betsafe-LKL“ sezono MVP apdovanojimą atsiėmė „Neptūno“ vedlys Ąžuolas Tubelis.

Taip klaipėdiečiai nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Nors mačas prasidėjo lygiai, Deivido Gailiaus tolimas metimas suteikė klaipėdiečiams 5 taškų pranašumą – 12:7. Ąžuolas Tubelis persvarą didino (16:9), nepaisydamas Eigirdo Žukausko pastangų kitoje aikštės pusėje. Tiesa, pora Rasheedo Sulaimono tritaškių rėžė „Wolves Twinsbet“ atsilikimą (18:20), bet po pirmojo kėlinio pirmaujančių vaidmenyje liko šeimininkai – 30:23.

Žygimantas Janavičius sužaidė vos 2 minutes, kadangi patyrė peties traumą ir iškeliavo į rūbinę.

Timas Lambrechtas antrąjį ketvirtį atidarė dviem tolimais metimais – 36:23. Taškų badą „Wolves Twinsbet“ gretose nutraukė Eigirdas Žukauskas, galiausiai jis pats dar vienu savo tritaškiu atsilikimą rėžė iki vienaženklio – 34:42. Dviženklę persvarą atstatė Ą.Tubelis, o „Neptūnas“ vėl jautėsi ramiau – 50:36. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 53:46.

Vilniaus komanda po didžiosios pertraukos artėjo (50:55), tačiau Joshua Newkirkas, Ignas Sargiūnas, Ą.Tubelis, D.Gailius ir Mindaugas Girdžiūnas spurtu stabilizavo „Neptūno“ padėtį – 68:54. Liko 3 minutės ketvirtyje, per jas „Wolves Twinsbet“ nerado būdų pristabdyti oponentus, tad atsiliko jau 56:79.

Trečiajame kėlinyje svečiai pelnė tik 10 taškų.

Laiko buvo dar užtektinai, tačiau kontrolę savo rankose „Neptūnas“ išlaikė – 86:60. „Wolves Twinsbet“ buvo triuškinama ir dėl pergalės nebepakovojo.

„Neptūnas“: Ąžuolas Tubelis 17 (9 atk. kam., 26 n.b.), Ignas Sargiūnas 15, Joshua Newkirkas (5 rez. perd.) ir Timas Lambechtas – po 12, Thomasas Rutherfordas 10, Deividas Gailius ir Mindaugas Girdžiūnas – po 8.

„Wolves Twinsbet“: Eigirdas Žukauskas 20 (4/4 trit., 20 n.b.), Rasheedas Sulaimonas 15, Artūras Žagaras 12, Tre‘Shawnas Thurmanas 9, Jeffery Tayloras 8.