Kitapus Atlanto, Jungtinėse Amerikos Valstijose rungtyniaujantys Europoje savo piko metu beveik viską pasiekę Zlatanas Ibrahimovičius ir Wayne'as Rooney ir toliau nesnaudžia. Abu puolėjai naktį iš šeštadienio į sekmadienį pelnė po du įvarčius ir savo komandoms padovanojo pergales.

Los Andželo „Galaxy“ rungtyniaujantis Z. Ibrahimovičius pirmą įvartį pelnė dar 4-ą susitikimo minutę, kai realizavo 11 metrų baudinį. Vėliau, antrame kėlinyje, švedas pademonstravo puikia kamuolio kontrolę, išmaudė varžovų gynėją ir tiksliu smūgiu persvarą padvigubino.

„Galaxy“ šventė pergalę rezultatu 3:0. Pergalė šioje dvikovoje išsaugojo Los Andželo komandos šansus patekti į atkrintamąsias. Beje, tai buvo 19 ir 20-as Z. Ibrahimovičiaus įvarčiai šioje lygoje.

Wayne'o Rooney atstovaujama „DC United“ savų žiūrovų akivaizdoje varžovus nugalėjo net 5:0. Anglas šiame susitikime pelnė du įvarčius, tai buvo jo 6 ir 7-as įvarčiai aukščiausioje JAV futbolo lygoje.

„DC United“, kaip ir „Galaxy“, nuo atkrintamųjų skiria vos viena vieta turnyrinėje lentelėje.