Pasaulio taurei besiruošdama Lietuvos rinktinė iškovojo jau ketvirtąją pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Kauno „Žalgirio“ arenoje po netikėtai atkaklios kovos 104:102 (25:17, 26:19, 31:29, 22:37) nugalėjo Sakartvelo rinktinę. Vienu metu Lietuva turėjo net 19 taškų pranašumą, o prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 82:65.

Ketvirtajame kėlinyje Lietuva išbarstė visą pranašumą – po  Thadduso McFaddeno tritaškio rezultatas tapo lygus – 102:102. Pergalingą metimą aidint sirenai pataikė Tomas Dimša. Gynėjas pataisė netikslų Igno Brazdeikio metimą.

Per ketvirtąjį kėlinį Sakartvelas pelnė net 37 taškus.

Lietuviai iš viso prametė 11 baudų iš 25. Kevirtajame kėlinyje po du baudos metimus prametė Jonas Valančiūnas, Rokas Jokubaitis ir Eimantas Bendžius.

Pirmąjį kėlinį lietuviai laimėjo 25:17, o po antrojo buvo priekyje 51:36. Pirmoje mačo pusėje efektyviausiai mūsiškių gretose žaidė Deividas Sirvydis ir Jonas Valančiūnas.

Trečiajame kėlinyje lietuviai išlaikė persvarą. Vos per pirmąsias 5 trečiojo kėlinio minutes lietuviai pelnė net 18 taškų. Tiesa, per analogišką laiką 15 taškų pelnė ir varžovai, tad abi komandos gynyboje nežibėjo.

Kėlinį užbaigė Margirio Normanto tritaškis ir Lietuva po 30 min. pirmavo 82:65.

Ketvirtajame kėlinyje rinktinei taškus rinko Rokas Jokubaitis ir kai atrodė, kad rinktinė ramiai nužingsniuos iki pergalės, lietuviai ėmė nepaaiškinamai klysti ir leido Sakartvelui priartėti, o vėliau ir išlyginit rezultatą.

Prieš rungtynes „Žalgirio“ arenoje buvo pagerbti ir ilgamečiai Lietuvos rinktinės krepšininkai Jonas Mačiulis, Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 21 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Rokas Jokubaitis 19 (6 rez. perd.), Ignas Brazdeikis 11 (1/5 tritaškių), Margiris Normantas 10, Eimantas Bendžius 9, Deividas Sirvydis ir Matas Jogėla po 8, Tadas Sedekerskis 7.

Sakartvelas: Tornike Shengelia 30 (7 rerz. perd.), Sandro Mamukelashvili 19, Giorgi Shermadini 18 (7 atk. kam.), Thaddusas McFaddenas 15 (4/8 tritaškių).

Prieš tai rinktinė dukart įveikė Jordaniją, po kartą – Ukrainą ir Sakartvelą.

Jau penktadienį Lietuva išvykoje žais su Suomija. Rungtynes nuo 19:30 val. transliuos TV3 ir tv3.lt.

Pasaulio taurė vyks rugpjūčio 25–rugsėjo 10 d. Visas Lietuvos rinktinės rungtynes transliuos TV3 ir tv3.lt.

Pirmajame etape Lietuva kovos su Egiptu, Meksika ir Juodkalnija.

Visas pasaulio čempionato rungtynės jums patogiu metu galėsite stebėti „Go3“ televizijoje.