Vokietijos futbolo čempionato 14-ojo turo rungtynės visiškai skirtingai susiklostė lyderiams. Miuncheno „Bayern“ 3:1 (1:1) įveikė „Hannover“ ir pasinaudojęs persekiotojų „RB Leipzig“ pralaimėjimu savo persvarą padidino iki šešių taškų.

Lygos lyderę į priekį 17 min. išvedė Arturo Vidalis. 29-ąją minutę svečiai nerealizavo 11 metrų baudinio, bet rezultatą galiausiai išlygino - 35 minutę tą padarė Charlsonas Benschopas.

Antrajame kėlinyje įvarčius jau mušė tik šeimininkai - Kingsley Comanas (67 min.) ir Robertas Lewandowskis (87 min.), realizavęs 11 m baudinį.

Tuo tarpu „RB Leipzig“ išvykoje net 0:4 pralaimėjo „Hoffenheim“ komandai, pakilusiai į penktą vietą.