Ketvirtadienį sužaistos likusios penkerios ULEB Eurolygos krepšinio turnyro penktojo turo rungtynės, po kurių aštuonių ekipų B grupės lyderio poziciją prarado Lietuvos vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas".

"Lietuvos ryto" krepšininkus į antrą vietą nustūmė ketvirtąją pergalę iškovojusi Malagos "Unicaja", svečiuose 83:74 nugalėjusi penktąją nesėkmę patyrusią Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) ekipą.

Antrąją nesėkmę patyrė iš į ketvirtąją poziciją nukrito Simono Serapino Salonikų "Aris TT Bank" (Graikija) klubas, namuose 70:77 nusileidęs pirmąją pergalę iškovojusiai ir į septintą vietą grupėje pakilusiai Milano "Armani Jeans" (Italija) komandai su Mindaugu Katelynu.

Vienas rezultatyviausių rungtynių Eurolygoje sužaidęs S. Serapinas šeimininkams pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per 21 su puse minutės puolėjas iš Lietuvos pataikė 3 tritaškius iš 7 ir vienintelį mestą dvitaškį.

Vos 2 minutes nugalėtojų gretose žaidęs M. Katelynas taškų nepelnė, tačiau spėjo atkovoti vieną kamuolį.

Trečiąją pergalę ketvirtadienį iškovojo ir Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) krepšininkai, namuose 80:74 įveikę Zagrebo "Cibona" (Kroatija) penketuką:

Le Mano "Sarthe" - Malagos "Unicaja" 74:83 (20:27, 21:27, 18:6, 15:23)

Nebojsa Bogovac 18
Yannick Bokolo 14
Bojan Popovič 13

German Gabriel 14
Daniel Santiago 14
Nicolas Batum 12

"Aris TT Bank" - "Armani Jeans" 70:77 (11:26, 24:15, 19:21, 16:15)

Bracey Wright 16
Jeremiah Massey 16
Simonas Serapinas 11

Dušan Vukčevič 21
Ansu Sesay 16
Melvin Booker 16

"Maccabi Elite" - Zagrebo "Cibona" 80:74 (21:22, 19:7, 28:22, 12:23) Derrick Sharp 12 Chris Warren 19 Lior Eliyahu 12 Tre Kelley 16 Marcus Fizer 11 Sam Hoskin 15

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) 5 0 5 351:375

Po ketvirtadienį įvykusių C grupės rungtynių vienvaldžiu lyderiu liko absoliutus lygos lyderis visus penkis susitikimus laimėjęs Eurolygos nugalėtojo titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi:

Stambulo "Fenerbahce Ulker" - Bambergo "Brose Baskets" 79:77 (23:20, 9:16, 18:18, 29:23)

Willie Solomon 21
Damir Kaan 12
Mirsad Turkcan 10

Ademola Okulaja 20
Darren Fenn 18
Predrag Suput 12

"AXA FC Barcelona" - Madrido "Real" 73:62 (24:13, 24:23, 6:15, 19:11)

Jaka Lakovič 14
Gianluca Basile 13
Alex Acker 9

Felipe Reyes 16
Louis Bullock 14
Raul Lopez 7

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 5 5 0 445:383
2. Madrido "Real" (Ispanija) 5 4 1 365:341
3. "AXA FC Barcelona" (Ispanija) 5 3 2 381:362
4. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 5 3 2 400:395
5. Belgrado "Partizan Igokea" (Serbija) 5 3 2 414:420
6. Romos "Lottomatica" (Italija) 5 1 4 399:408
7. Roano "Chorale" (Prancūzija) 5 1 4 400:451
8. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 5 0 5 305:349

Šeštojo turo rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.