Įspūdingai pirmoje rungtynių pusėje prieš Mažeikių ekipą puolę ir gynęsi Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sulaukė vyriausiojo trenerio Andrea Trinchieri liaupsių dėl pasiaukojančio darbo treniruotėse. Po užtikrintu rezultatu 95:68 iškovotos pergalės italas džiaugėsi savo auklėtinių motyvacija ir turėjo pastabų ekipos naujokui Demetre Riversui.

Antrose savo rungtynėse Kaune amerikietis per 10 žaidimo minučių pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, provokavo pražangą, 2 kartus prasižengė ir rinko 3 naudingumo balus.

„Ši diena jam buvo labai bloga. Jis nebuvo reikiamame ritme. Kai turi ilgą rotaciją, kitas yra eilėje. Šiandien jis proga nepasinaudojo, bet ryt bus kita diena. Tikiu, kad tai, jog jis nežaidė antroje mačo dalyje, motyvuos jį. „Žalgiris“ yra kaip judantis traukinys, jis turi jį pasivyti“, – prastą naujoko D. Riverso žaidimą išskyrė „Žalgirio“ strategas.

Pergalė praktiškai leido kauniečiams užsitikrinti pirmąją poziciją Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) turnyro lentelėje.

„Buvome solidūs, tris kėlinius rodėme gerą koncentraciją, paskutinįjį kažkiek pralaimėjome. Sunku išlaikyti koncentraciją, kai pirmauji 40 taškų. Pasidalijome minutes, niekas nesusižeidė, tai buvo solidus mačas mums“, – teigė A. Trinchieri.

Kokia yra jūsų paslaptis, motyvuoti komandą tokioms didelėms pergalėms?

Jei turėčiau paslaptį, jie būtų motyvuoti 4 kėlinius, o ne 3. Ši grupė žmonių nusipelnė pagarbos, jie dirba sunkiai, turėjome dvi sunkias treniruotes, nes tai paskutinė proga, kai tai galime daryti. Galime buvome kažkiek pavargę, žinojau, jog taip nutiks. Motyvacija eina iš to, jog norime laimėti titulą. Kasdien į salę turi ateiti su šiuo tikslu darbui.