Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro C grupės šeštojo turo rungtynėse svečiuose 66:102 (21:26, 20:28, 7:21, 18:27) neprilygo grupės nugalėtojoms – Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ (Turkija) krepšininkėms.

Viešnios neblogai pradėjo rungtynes ir kurį laiką buvo priekyje, bet tada pralaimėjo atkarpą rezultatu 2:16, po kurios varžovės įgijo dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų keitėsi tik nežymiai, o po didžiosios pertraukos „Galatasaray Cagdas Factoring“ pradėjo triuškinti Vilniaus klubą.

Šeimininkių gretose įspūdingai žaidė Nalyssa Smith (26 tšk., 7 atk. kam., 3 per. kam., 29 naud. bal.) ir Myisha Hines-Allen (21 tšk., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 31 naud. bal.). Dvigubą dublį surinko Julie Vanloo (14 tšk., 10 rez. perd., 21 naud. bal.).

„Galatasaray Cagdas Factoring“ (6-0) šis mačas nieko nelėmė. Stambulo klubas jau anksčiau buvo užsitikrinęs pirmą vietą grupėje.

„Kibirkštis“ (2-4) grupėje liko 3-ia. Į atkrintamąsias varžybas pateks po 2 geriausias kiekvienos grupės komandas ir dar 8 geriausios trečiąsias vietas grupėse užimsiančios komandos. Deja, „Kibirkšties“ taškų santykis, žaidžiant prieš grupės lyderes, buvo toks prastas, kad vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas nebeliko.

„Kibirkštis“: Taisiia Udodenko 21 taškas (5/10 trit., 7 atk. kam., 20 naud. bal.), Dalia Donskichytė 15 (5 rez. perd., 8 klaidos), Martyna Petrėnaitė 10, Gabrielė Šulskė 6 (7 klaidos), Eglė Zabotkaitė 6, Livija Sakevičiūtė 4 (5 rez. perd.), Justina Miknaitė 2, Sintija Aukštikalnytė 2, Danielė Paunksnytė 0, Viktoriya Babych 0.