Antrąjį aukso medalį JAV vykstančiame planetos kalnų slidinėjimo čempionate iškovojo dukart Sočio žiemos olimpinių žaidynių čempionė slovėnė Tina Maze.

Penktadienį triumfavusi moterų greitojo nusileidimo rungtyje, pirmadienį Slovėnijos kalnų slidininkė aplenkė visas varžoves dvikovės – greitojo nusileidimo bei slalomo – rungtyje. Beje, tai ketvirtasis T.Maze aukso medalis pasaulio čempionatuose – 2011 metais ji triumfavo didžiojo slalomo rungtyje, o po dvejų metų nugalėjo ir didžiausiojo slalomo varžybose.

Pirmadienį tapusi lydere jau po greitojo nusileidimo rungties T.Maze dviejuose nusileidimuose sugaišo 2 minutes 33,37 sekundės ir 0,22 sekundės aplenkė jau aštuntąjį medalį pasaulio čempionatuose iškovojusią austrę Nicolę Hosp.

Trečią ir ketvirtą vietas užėmė dar dvi austrės – bronza atiteko iki šių pirmenybių po du aukso ir sidabro medalius planetos čempionatuose iškovojusiai Michaelai Kirchgasser (2:33,72), o ketvirta liko jau auksą ir sidabrą Biver Krike laimėjusi Anna Fenninger (2:34,26):

1. Tina Maze (Slovėnija) 2 min. 33,37 sek. (1:45,25 + 48,12)

2. Nicole Hosp (Austrija) 2:33,59 (1:46,15 + 47,44)

3. Michaela Kirchgasser (Austrija) 2:33,72 (1:46,58 + 47,14)

4. Anna Fenninger (Austrija) 2:34,26 (1:46,58 + 48,75)

5. Lara Gut (Šveicarija) 2:34,26 (1:45,27 + 49,04)

6. Kathrin Zettel (Austrija) 2:35,01 (1:47,00 + 48,01)

7. Ilka Stuhec (Slovėnija) 2:35,80 (1:46,39 + 49,41)

8. Francesca Marsaglia (Italija) 2:35,96 (1:46,65 + 49,31)

9. Ragnhild Mowinckel (Norvegija) 2:35,98 (1:46,32 + 49,66)

10.Margot Bailet (Prancūzija) 2:36,59 (1:47,49 + 49,10)

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.