Pergale debiutą Graikijos krepšinio lygoje pažymėjo Arvydo Eitutavičiaus Salonikų „Iraklis“ klubas, savų sirgalių akivaizdoje 82:81 po pratęsimo palaužęs Atėnų „Panellinios“ ekipą.

Tiesa, rungtynės nesusiklostė taip, kaip įprasta. Susitikimas iš viso vyko net 3 valandas. Trečiojo kėlinio viduryje „Panellinios“ legionierius Derrickas Byarsas atsakė į aistringumu pasižyminčių „Iraklis“ sirgalių provokaciją ir arenoje kilo dideli neramumai. Kuomet nebeliko kitos išeities, visi susitikimą stebėję aistruoliai buvo išvaryti ir beveik po valandą trukusios pauzės mačas tęsėsi.

Lietuvis rungtyniavo visas 45 minutes, surinko 15 taškų (2/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 5/8 baudų), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviau už A.Eitutavičių rungtyniavo tik Fotis Lambropoulos (24 tšk.) ir Terrellas Everettas (20 tšk., 6 atk. kam., 7 rez. perd.). Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė 23 taškus pelnęs Andre Brownas (7 atk. kam.).