Melburne vykstančio Australijos atvirojo teniso čempionato moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo 21 metų varžybų favoritė amerikietė Serena Williams (Viljams), šeštadienį finale per 2 valandas ir 22 minutes 7:6 (7:4), 3:6, 6:4 nugalėjusi metais vyresnę antrąją turnyro raketę seserį Venus (Vynes).

Seserys Williams ketvirtą kartą varžėsi "Grand Slam" serijos turnyro finale ir Serena iškovojo ketvirtą pergalę.

Australijos atvirąjį čempionatą S.Williams laimėjo pirmą kartą ir dabar savo kolekcijoje turi keturis "Grand Slam" serijos turnyrų nugalėtojos titulus - Prancūzijos ir JAV atvirųjų pirmenybių bei Vimbldono turnyro.

Be S.Williams, keturių "Grand Slam" serijos turnyrų savininkėmis vienu metu anksčiau buvo tik keturios tenisininkės - Maureen Connolly (Morin Konoli), Margaret Court (Margaret Kot), Martina Navratilova ir Steffi Graf (Štefi Graf).

Vyrų dvejetų varžybų nugalėtojais tapo aštuntieji pagal reitingą prancūzai Michaelis Llodra ir Fabrice`as Santoro`as, šeštadienį finale 6:4, 3:6, 6:3 įveikę favoritus - Marką Knowlesą iš Bahamų bei kanadietį Danielį Nestorą.