Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė Katare vykstančiose planetos plaukimo pirmenybėse trumpame 25 m baseine iškovojo sidabro medalį 100 m nuotolyje krūtine.

Ketvirtadienį apgynusi čempionės titulą 50 m nuotolyje krūtine, Lietuvos plaukimo rinktinės lyderė šeštadienį liko antra dvigubai ilgesnėje distancijoje. R.Meilutytė finale sugaišo 1 minutę 2,46 sekundės ir 0,1 sekundės nusileido čempione tapusiai jamaikietei Ailai Atkonton.

Bronzos medalis atiteko olandei Moniek Nijhuis - 1 minutė 4,03 sekundės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.