Trečią nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) patyrė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės. Nugalėtojų titulą ginančios vilnietės išvykoje 63:82 (17:21, 10:24, 22:20, 14:17) turėjo pripažinti Utenos „Utena“ komandos pranašumą. Po šešių turų tris pergales ir tris pralaimėjimus turinčios sostinės merginos rikiuojasi ketvirtoje turnyro lentelės pozicijoje. Lygi kova tarp Vilniaus ir Utenos komandų buvo tik pirmas dešimt minučių, po kurių sostinės krepšininkės turėjo 4 taškų deficitą (17:21). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ merginos pradėjo strigti puolime, o varžovių aukštaūgės dominavo baudos aikštelėje (27:45).

Trečio kėlinio pradžioje „Kibirkšties-VIČI“ komanda vis dar sunkiai rado kelius link varžovių krepšio, tačiau ketvirčio viduryje vilnietės pradėjo demonstruoti savo žaidimą, laimėjo kėlinį ir sumažino atsilikimą iki 16 taškų (49:65). Ketvirto kėlinio metu Lietuvos čempionės atsilikimą sumažino iki 12 taškų (53:65), tačiau kelios klaidos gynyboje vėl atitolino Vilniaus komandą. Antroje kėlinio dalyje šeimininkės susikrovė pranašumą ir šventė šeštą pergalę (63:82). „Kibirkšties-VIČI“ komanda šiame mače prasčiau metė dvitaškius (39%/50%) ir tritaškius (29%/38%) bei pralaimėjo kovą po krepšiais (34/40).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VIČI“ komandoje žaidė Eglė Šniokaitė. Kapitonė per 29 minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimų ir 2 kartus suklydo. Justina Kraujūnaitė pelnė 11 taškų (7/10 baudos, 5 atk. kam., 5 rez. per.), Chastity Reed – 10 (5/11 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Vita Gorobets ir Ieva Šimkutė (7 atk. kam., 4 kld.) po 8, Daugilė Šarauskaitė – 6 (8 atk. kam.), Ny Hammonds – 4 (1/5 dvitaškiai, 5 kld.), o Vitalija Kaminskytė ir Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje nerungtyniavo Akvilė Vitunskaitė.

„Utenos“ komandoje Eglė Šulčiūtė pelnė 19 taškų (7 atk. kam., 6 kld.), Sandra Linkevičienė ir Eglė Šikšniūtė (7 atk. kam.) po 17, o Greta Šniokaitė – 11. Buvusi „Kibirkšties-VIČI“ kapitonė Rima Valentienė įmetė 8 taškus.