Penkioliktąją pergalę iš eilės Graikijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo čempiono titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, šeštadienį namuose 103:73 (24:13, 25:25, 29:12, 25:23) sutriuškinęs devintojoje pozicijoje esantį Salonikų PAOK (6 pergalės ir 9 pralaimėjimai) penketuką.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko net 6 rezultatyvius perdavimus. Per 23 minutes (23:20) Š. Jasikevičius pataikė abu tritaškius, tačiau abu dvitaškiai buvo netikslūs.

Rezultatyviausiai "Panathinaikos" komandoje žaidė Mike`as Batista ir Fragiskos Alvertis, pelnę atitinkamai 27 ir 17 taškų.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Mamadou Diarra (13 tšk.), Antoine`as Gilespie`s (12 tšk.) ir Georgios Tsiakosas (11 taškų).

Aštuntąją nesėkmę XV ture patyrė aštuntojoje pozicijoje esanti Tado Klimavičiaus Larisos AEL komanda, svečiuose 69:76 (16:25, 12:17, 18:17, 23:17) nusileidusi vienuoliktoje vietoje esančiam Rodo "Kolossos" (5/10) penketukui.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 10 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą. 28 su puse minutės žaidęs T. Klimavičius pataikė 5 dvitaškius iš 8 ir realizavo 4 baudų metimus iš 8.

Kitų šeštadienio susitikimų rezultatai:

Patrų "AEP Olympias" -  Atėnų AEK            68:76

Larisos "Olympia"    -  Atėnų "Panellinios"  58:74

Graikijos krepšinio čempionato lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Atėnų "Panathinaikos"    15  0  1340:1041  30

2. Pirėjo "Olympiacos "     12  2  1256:1061  26

3. Salonikų "Aris TT Bank" ; 11  3  1068:946   25

4. Atėnų "Panionios"         9  5  1063:1013  23

5. Atėnų "Panellinios"       8  7  1090:1124  23

6. Atėnų AEK                 7  8  1114:1108  22

7. Larisos AEL ;              7  8  1108:1108  22

8. Larisos "Olympia"         6  9  1034:1069  21