Algirdo Brazio treniruojamas Tartu "Rock" nesugebėjo iškovoti dešimtos pergalės iš eilės. Svečius iš Estijos ne itin svetingai sutiko Kėdainių "Nevėžio" krepšininkai, kurie iškovojo pergalę 74:66 ir SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) antrojo diviziono varžybose įsitvirtino antroje turnyro lentelės vietoje.

Šeimininkai pirmavo beveik visų rungtynių metu. "Rock" krepšininkams trečiame kėlinuke trumpam pavyko persverti rezultatą, tačiau "Nevėžis" susigrąžino pranašumą, o vėliau kurį ilgą laiką vyko lygus žaidimas. Rungtynių likimas išsisprendė paskutinėmis minutėmis, kai Žydrūno Stankaus ir Gyčio Sirutavičiaus metimai padidino pranašumą, o estų žaidėjai atsakė nesėkmingomis atakomis.

"Nevėžis": Ž.Stankus 21, M.Sakalauskas 14, J.Ramanauskas 10 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), G.Sirutavičius 10.

"Rock": M.Muursepp 19, T.Kikerpill 14.