Lietuvos baidarininkai – pasaulio taurės finale

Segede (Vengrija) penktadienį prasidėjo pirmasis šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame netrūksta Lietuvos sportininkų.

Vyrų keturviečių baidarių 500 m rungties pirmajame atrankos plaukime Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Artūras Seja užėmė 4-ą vietą (1:23.70 min.). Tiesiai į finalą pateko australai (1:22.65), serbai (1:23.37) ir vengrai (1:23.48).

Vietą finale lietuviai iškovojo po sėkmingo pasirodymo pusfinalyje, kuriame mūsiškiai finišavo antri (1:22.20). Lietuvius aplenkę kinai (1:21.69) bei treti finišavę kanadiečiai (1:22.46) taip pat pateko į finalą.

Vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties pirmajame atrankos plaukime Henrikas Žustautas su Vadimu Korobovu finišavo 7-i (1:59.11). Lietuviai pateko į pusfinalį, kuriame buvo 6-i (1:48.04) ir toliau varžysis B finale dėl žemesnių vietų.