Šių metų balandžio 13 dieną Vilniuje vyko kasmetinis XIV – asis atviras Lietuvos tekvondo čempionatas, į kurį susirinko virš 300 sportininkų ir trenerių iš Lietuvos (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Raseiniai), Latvijos, Estijos, Lenkijos, Liuksemburgo, Rusijos ir Baltarusijos, teigiama pranešime spaudai.

Varžybos vyko visose amžiaus grupėse (vaikai, kadetai, jauniai ir suaugę) ir svorio grupėse, naudojant elektronines kūno apsaugas, kurios yra oficialiai patvirtintos pasaulinės tekvondo federacijos (WTF) ir buvo naudojamos 2012 metų Londono olimpinėse žaidynėse.

Šiais metais čempionatas Lietuvos sportininkams svarbus dar dėl to, kad tai buvo ir pasiruošiamas atrankinis etapas į šių metų pasaulio taekvondo čempionatą Meksikoje, Pueblo mieste, į kurį, tikimąsi, kad suvažiuos virš 1300 sportininkų iš daugiau nei 170 šalių.

Atvirojo čempionato metu Lietuvos tekvondo federacija atrinko Vitoldą Dzikėvič atstovauti mūsų šalį pasaulio čempionate Meksikoje. Vilniaus sporto klubo „Tornado“ sportininkas V. Dzikėvič pusfinalyje nugalėjo Lenkijos sportininką rezultatu 5-1, o finale laimėjo prieš Estijos sportininką 8-3.

Apibendrinant čempionato rezultatus tarp komandų, pažymėtina, kad pirmą ir antrą komandines vietas užėmė Rusijos sportininkai, o trečią - Šiaulių Romualdo Montvido kovos menų centro auklėtiniai.

Atviras Lietuvos tekvondo čempionatas rengiamas keturioliktus metus iš eilės tapo didžiausiu tarptautiniu renginiu Pabaltijo šalyse, į kurį susirenka stipriausi šio regiono sportininkai bei svečiai iš kitų šalių.