Trylikos šalių sportininkai dalyvavo Kaliningrade (Rusija) vykusiame I pasaulio jaunimo Tailando bokso (Muay Thai) čempionate.

Vienuolikos Lietuvos atstovų komanda pirmenybėse iškovojo vieną aukso, vieną sidabro bei keturis bronzos medalius.

Čempionato nugalėtoju (svorio kategorija iki 91 kg) tapo Alytaus "Ronino" klubo atletas Giedrius Pranckevičius, finale 5:0 įveikęs rusą Semioną Šelepovą.

Sidabro medalis įteiktas Rokiškio "Tornado" klubo nariui Daliui Pumpučiui (iki 70 kg), kuris finale taškais pralaimėjo Rusijos kovotojui Artiomui Gorbačiovui.

Bronzos apdovanojimus pirmenybėse pelnė Jonas Majauskas (Kauno "Titanas", 77 kg), Romanas Sidarovičius (66 kg), Antonas Nedvedas (62 kg) bei Dmitrijus Sidarovičius (visi trys - Visagino "Skorpionas", 56 kg).

Čempionate Kaliningrade teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas kaunietis Modestas Vaitiekūnas.

Teigiamai Lietuvos kovotojų pasirodymą pirmenybėse įvertino kartu su rinktine į varžybas vykęs Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) sporto strategijos skyriaus vyriausias specialistas Aivaras Salamakinas.