31-erių metų Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Dainius Bauba dvejuose mačuose atliko tris rezultatyvius perdavimus, o lietuvio Dandžio "Texol Stars" (Škotija) klubas septynių Didžiosios Britanijos komandų "Findus Challenge Cup" turnyre iškovojo pergalę bei patyrė pralaimėjimą.

Iš pradžių "Texol Stars" ledo ritulininkai svečiuose 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) nugalėjo turnyro autsaiderį "Hull Stingrays" (1 tšk.) klubą.

D.Bauba jau rungtynių pradžioje įsivėlė į muštynes ir gavo net 14 baudos minučių (10+2+2).

Tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje (57:07 ir 59:44) būtent po tikslių lietuvio perdavimų svečiai išlygino rezultatą bei išplėšė pergalę, žaisti likus vos 16 sekundžių.

Kitas turnyro rungtynes "Texol Stars" namie 2:4 (0:1. 2:2, 0:1) pralaimėjo antrąją vietą su 11 taškų užimančiam "Guilford Flames" klubui. Šiame mače D.Bauba pirmajame kėlinyje gavo 2 baudos minutes, o antrajame atliko rezultatyvų perdavimą.

Po 7 mačų surinkę 8 taškus (4 pergalės ir 3 pralaimėjimai), Dandžio "Texol Stars" ledo ritulininkai užima ketvirtąją vietą.

Turnyre pirmauja buvęs lietuvio Braknelio "Bees" klubas, po 8 mačų turintis 12 taškų.