Pergalingai Europos taurės turnyro atkrintamąsias varžybas pradėjo Krasnojarsko „Enisey“ krepšininkės. Jos ketvirtadienį savo aikštėje 69:58 (21:18, 15:12, 22:14, 11:14) nugalėjo „Namur“. Galingai žaidė Laura Svarytė.

Šeimininkės pergalingą pranašumą susikrovė trečiajame kėlinyje, pradėjusios jį 14:0 (50:30).

„Enisey“ atliko 16 rezultatyvių perdavimų, „Namur“ – devynis.

Abi komandos dažnai klydo. Krasnojarsko krepšininkės prarado 16 kamuolių, Namiūro – 18.

„Enisey“ puolėja iš Lietuvos L. Svarytė rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė 24 minutes, pelnė 13 taškų. Lietuvė pataikė šešis metimus iš devynių, atkovojo devynis kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Belgijoje.