Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai sausio 15 dieną, sekmadienį, Liepojoje nusileido „Metalurgs 2“ ekipai – po intriguojančios kovos ir baudinių serijos pergalę 1:2 iškovojo šeimininkai. Elektrėniškiams, Latvijos atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynių pagrindinį laiką sužaidusiems lygiosiomis, nepavyko laimėti baudinių serijos, tačiau komanda rungtynėse uždirbo vieną tašką, teigiama pranešime spaudai.

„Energijos“ tarpe pasižymėjo vienas prieš „Metalurgs 2“ vartininką atsidūręs Ilja Zagretdinovas (26:20) – žaidėjui pavyko įmušti po taiklaus komandos draugo Karolio Kubiliaus perdavimo per visą aikštelę. „Metalurgs“ įvartį per pagrindinį žaidimo laiką pelnė Karlis Ozolinš (59:56). Šis žaidėjas įmušė ir pergalę latviams atnešusį baudinių serijos įvartį.

„Komanda per pirmą kėlinį įgytą persavarą (1:0) išlaikė kone visas rungtynes. Puikiai žaidė mūsų vartininkas Nerijus Daukševičius. Tačiau likus vos 4 sekundėms iki finalinio teisėjo švilpuko „Metalurgs 2“ išlygino rezultatą,“ - pasakojo „Energijos“ vadovas ir žaidėjas Petras Nausėda. Paskutines rungtynių minutes latviai pakeitė vartininką šeštu žaidėju, taip sustiprindami puolimą, o lietuviams teko gintis be iš aikštelės pašalinto Justo Steponaičio.

Po 22 sužaistų rungtynių Latvijos atvirojo ledo ritulio čempionato turnyrinėje lentelėje „Energija“ užima devintą vietą (19 taškų). Surinkęs 58 taškus čempionate pirmauja Ozolniekų „Monarch“ ledo ritulio klubas.

Artimiausios Elektrėnų „Energijos“ rungtynės Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate vyks sausio 18 d., trečiadienį, 19 val. – ekipa Daugpilyje susitiks su „DHK Latgale“ klubu. Sausio 21 d., šeštadienį, 15 val. Vilniuje vyks rungtynės tarp „Energijos“ ir Rygos „SMScredit.lv“.