10
Shaunae Miller  (nuotr. SCANPIX)

Bahamų bėgikė Shaunae Miller 400 metrų bėgimo finale laimėjo aukso medalį, tačiau tai padarė neįprastai – ji finišo liniją krito griūdama.

10

Įtemptame finiše atletė suklupo, o tada tiesiog nėrė pirmyn ir laimėjo lenktynes, jos rezultatas – 49,44 sek.

Sidabro medalį iškovojo pasaulio čempionė amerikietė Allyson Felix, ji atbėgo per 49,51 sek.

„Vienintelis dalykas, apie kurį galvojau, buvo aukso medalis, kita mintis – kad aš jau ant žemės. Niekada anksčiau to nebuvo. Dabar turiu keletą sumušimų ir nubrozdinimų“, – po lenktynių kovojo S. Miller.

Bėgikė teigė nežinanti, kas nutiko: „Mano mintys aptemo. Išgirdau rėkiančią motiną, tada ir supratau, kad laimėjau lenktynes.“

Šalies vėliavą atidarymo ceremonijoje nešusi sportininkė „bbc.com“ sakė, kad tai buvo labai emocingas momentas, kurio ji laukė labai ilgai ir norėjo atiduoti visas jėgas. Panašu, kad atidavė dar daugiau.