Visą pirmąjį 26-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo rungtynių prieš Vilniaus „Žalgirį“ kėlinį atsilaikę Jonavos „Lietavos“ futbolininkai galiausiai kapituliavo antrajame kėlinyje. Subyrėjus gynybos sutvirtinimams jie galiausiai nusileido žalgiriečiams rezultatu 0:4 (0:0).

Žalgiriečiai rungtynes pradėjo žaibiška kontrataka. 2-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Andrija Kaludjerovičius ne tik susistabdė sudėtingai perduotą kamuolį, bet ir apsisukęs apie savo ašį smūgiavo, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Vos po minutės puolėjas ir vėl smūgiavo, bet buvo blokuotas.

10-ąją minutę žalgiriečiai turėjo dar vieną galimybę išsiveržti, kuomet dar vienos kontratakos metu nesėkmingai smūgiavęs Elivelto uždirbo kampinį. Jo metu aukščiau už savo tiesioginį oponentą iššoko Linas Klimavičius, tačiau jo šūvis galva skriejo šalia vartų.

15-ąją minutę vilniečiai prispaudė aikštės šeimininkus prie jų vartų. Akimirką laisvas baudos aikštelės prieigose likęs Elivelto buvo blokuotas, po jo sekęs Manto Kuklio šūvis skriejo į Dmytro Babenko rankas. Vos po minutės vėl smūgiavo Elivelto, tačiau kamuolys praskuto visai šalia virpsto.

21-ąją minutę po pražangos prieš Elivelto žalgiriečiai surengė gudrią ataką. Nors M. Kuklio perdavimas skriejo užribio link, jį arčiau vartų atmesti sugebėjo L. Klimavičius, o klastingą A. Kaludjerovičiaus smūgį jau bekertant vartų liniją atmušė vartininkas D. Babenko. Po kelių minučių serbas bandė smūgiuoti vėl, tačiau greitos atakos smaigalyje atsidūręs puolėjas buvo netaiklus. 26-ąją minutę šalia vartų pavojingai smūgiavo ir Saulius Mikoliūnas.

32-ąją minutę po ligos į startinę sudėtį sugrįžęs kapitonas Egidijus Vaitkūnas pabandė smūgiuoti iš gan tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. 38-ąją minutę blokuotas Marino Matošo smūgis iš baudos aikštelės prieigų. Dar po poros minučių dėkingoje situacijoje perdavimo sulaukęs S. Mikoliūnas nepataikė į kamuolį taip, kaip norėtų.

42-ąją minutę „Lietavos“ vartininkui D. Babenko ir vėl teko smarkokai paprakaituoti. Greitos atakos metu po tikslaus ilgo perdavimo į baudos aikštelę kaip viesulas įsiveržęs Bahrudinas Atajičius jo net nestabdęs smūgiavo vos iš kelių metrų atstumo, tačiau laiku sureagavęs vartininkas sugebėjo sugauti kamuolį.

Antrąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo triuškinančiai. Aikštės viduryje perėmęs kamuolį, M. Matošas nuskubėjo į greitą ataką, kur bandė atlikt perdavimą Elivelto. Visgi kamuolys galiausiai pasiekė S. Mikoliūną, kuris klaidinančiu judesiu paguldė ant vejos Luką Miščiuką, o įsiveržęs į baudos aikštelę lengvai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 1:0.

Dar kartą žalgiriečiai aplaidžiai besigynusius aikštės šeimininkus nubaudė 56-ąją minutę. Puikiai sužaidęs Elivelto atliko perdavimą A. Kaludjerovičiui, kuris nedvejodamas jį perleido geresnėje situacijoje buvusiam B. Atajičiui. Jam beliko pasiųsti kamuolį į praktiškai tuščius vartus, mat vartininkas D. Babenko bandė uždengti kitą vartų pusę – 2:0.

Neilgai trukus kilo dar vienas gaisras prie „Lietavos“ vartų. Greitos atakos smaigalyje krašte atsidūręs S. Mikoliūnas atliko aštrų perdavimą pažeme, o kamuolio vos į savus vartus nepasiuntė Edgaras Žarskis. Vos po minutės kampinio metu trečiojo įvarčio vos neatliko L. Klimavičius, kuris kamuolį smūgiavo būdamas visiškai laisvas, tačiau vartininkas sugebėjo jau paskutinę akimirką jį atmušti.

Aikštėje po keitimo pasirodęs Vytautas Lukša prabilo 66-ąją minutę. Po jo reido ir puikaus perdavimo, kuris perskrodės visą primigusią „Lietavos“ gynybos liniją, B. Atajičius išniro vienas prieš vartus ir nedvejodamas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 3:0.

74-ąją minutę V. Lukša ir vėl draskė „Lietavos“ gynybines bastilijas, o po jo perdavimo į baudos aikštelę įsiveržęs B. Atajičius smūgiavo į vieno iš varžovų koją. 75-ąją minutę A. Kaludjerovičius smūgiavo vos iš kelių metrų atstumo, bet tiesiai į vartininką, o dar po minutės greitos atakos smaigalyje atsidūręs B. Atajičius galingu smūgiu sudrebino vartų virpstą.

78-ąją minutę B. Atajičius pratęsė savo šou ir jonaviečiams progos pasidžiaugti nebe suteikė. Po tikslaus perdavimo per gynėjų galvas legionierius pabėgo vienas prieš varžovų vartus ir neklysdamas pasiuntė jį į tinklą – 4:0, o žalgirietis užbaigė savo hetriką.

Pridėto laiko metu aikštės šeimininkai galėjo nors šiek tiek sušvelninti rezultatą, tačiau Tado Eliošiaus baudinys po rikošeto skriejo į užribį, o žalgiriečiai iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Jonavos „Lietava“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:4 (0:0)