„Trakai“ pralaimėjo pirmąsias UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynes. Lietuviai ketvirtadienį Švedijoje 1:2 (0:1) nusileido „Norrköping“. Atsakomasis mačas – po savaitės Vilniuje.

Noršiopingo futbolininkai į priekį išsiveržė 32-ąją minutę. Po Christopherio Telo perdavimo iš kairės pasižymėjo Sebastianas Anderssonas.

„Trakams“ buvo labai sunki antrojo kėlinio pradžia. Lietuviams teko atlaikyti švedų atakų bangas. Svečiai 61-ąją minutę pabandė ilgiau pakontroliuoti kamuolį aikštės viduryje, bet jį prarado, o po kontrišpuolio rezultatą padvigubino Karlas Holmbergas.

Trakiškiai po antrojo praleisto įvarčio metėsi į ataką. Jie turėjo kelias galimybes pasižymėti. Viena jų baigėsi įvarčiu. Po Vaidoto Šilėno perdavimo iš dešinės kamuolį galva į vartus nukreipė prie tolimojo virpsto buvęs Maksimas Maksimovas. Rusas pasižymėjo trečiosiose UEFA Europos lygos rungtynėse iš eilės.

Rezultatui esant 1:2, progų turėjo abi komandos, bet rezultatas nebepasikeitė.

Atsakomosios rungtynės – kitą ketvirtadienį Vilniuje.