Kauno „Žalgiris“ palaužė „Juventus“

Laiko jaunimui suteikęs Šarūnas Jasikevičius nusivylęs neliko. Kauno „Žalgiris“ antroje mačo dalyje įjungė aukštesnę pavarą ir 90:76 nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą.

Netikėtas startas. Rungtynes netikėtai galingai pradėjo „Juventus“ klubas, iš karto pabėgęs į priekį (0:7). Viso pirmojo kėlinio metu kauniečiai buvo besivejančių vaidmenyje, o penkiais taškais iš eilės ketvirtį baigę svečiai atstatė turėtą pranašumą – 18:25.

Kova. Gerą žaidimą uteniškiai pratęsė ir antrajame kėlinyje – „Juventus“ į kiekvieną „Žalgirio“ bandymą priartėti rasdavo savo atsaką bei išsaugojo persvarą prieš ilgąją pertrauką – 33:35.

Nesportinė. Trečiojo kėlinio pradžioje nesportine pražanga buvo nubaustas Gytis Sirutavičius. Renaldas Seibutis pataikė abu baudos metimus, Isaiah Hartensteinas pridėjo dvitaškį ir „Žalgiris“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (43:40).

Sugrįžo. Kauniečiai pratęsė sėkmingą žaidimą trečiajame kėlinyje – laimėjo ketvirtį dešimt taškų persvara (28:18) ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo – 61:53.

Susitvarkė. Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ apsukų nesumažino, dar kiek padidino turėtą pranašumą ir baigė reguliarųjį sezoną dar viena pergale – 90:76.