Prienų-Birštono „Vytautas“ pademonstravo charakterį, antroje rungtynių pusėje atsitiesė ir iškovojo pergalę, kuri garantavo bilietą į Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalą.

Prieniškiai 88:77 namuose nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ ir to pakako, kad žengtų į finalą. Pirmąsias rungtynes Estijoje „Vytautas“ buvo pralaimėjęs 6 taškais.

Nieko gero nežadėjo ir rungtynių Prienuose pirma pusė. Po dviejų kėlinių 29:35 pirmavo svečiai, todėl per likusias 20 žaidimo minučių reikėjo panaikinti jau 12 taškų deficitą.

Tačiau tai „Vytauto“ žaidėjai padarė. Jie trečiąjį kėlinį laimėjo 25:16, o lemiamą – 34:26 bei rungtynių pabaigoje varžovams apie atsitiesimą pagalvoti nebeleido.

Kovą dėl kamuolių prieniškiai laimėjo 44-32, o po atkovotų kamuolių puolime pelnė 20 taškų, varžovai – 6.

Rezultatyviausias Prienų-Birštono komandoje buvo Regimantas Miniotas, jis pelnė 21 tašką ir atkovojo 9 kamuolius, Darius Gvezdauskas sumetė 16 taškų, 14 pridėjo Tomas Delininkaitis.

„Vytautas“: R. Miniotas (9 atk. kam.) 21, V. Lipkevičius 17, D. Gvezdauskas 16, T. Delininkaitis 14, V. Čizauskas 11.

„Kalev/Cramo“: V. Liutych 19, B. Mirkovič 16, E. Keedus 11, S. Sokk (8 rez. perd.) 10.