„Vyčio“ žaidėjų penketo pelnytų taškų pakako pergalei prieš NKL lyderius

Šakių „Vyčio“ (18/18) komanda bando kurti sėkmingą atkarpą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namie 87:75 (27:14, 15:26, 28:19, 17:16) nugalėjo pirmenybėse lygių neturinčią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (28/7).

„Vyčio“ komanda atitrūko nuo varžovų nuo pat pirmųjų minučių, o aikštėje dominavo Sheltonas Jacksonas – 19:7. Po pirmojo kėlinio svariai pirmavę šeimininkai (27:14) antrajame turėjo kiek daugiau sunkumų, kai „Sūduva-Mantinga“ priartėjo – 31:37. Marijampoliečiai antrą ketvirtį baigė atkarpa 7:0 ir taip prieš antrą mačo dalį atsiliko vos 2 taškais – 40:42.

Nors svečiai rezultatą išlygino, savo darbo ėmėsi Augustinas Jankaitis ir Edvinas Jezukevičius – 51:42. Įsijungė ir Sh.Jacksonas su Gyčiu Radzevičiumi, o tai padėjo išlaikyti pranašumą – 70:59.

Vis tik buvo sunku tikėtis, kad marijampoliečiai nuleis rankas, kai prieš akis buvo dar ketvirtas kėlinys. „Sūduva-Mantinga“ atkarpa 12:0, kurios metu smeigė net keturis paeiliui tritaškius, išlygino rezultatą – 73:73. Vis tik spurtu „Vytis“ taip pat atsakė (81:73) ir lemiamomis minutėmis atrodė užtikrintai, kad išlaikytų pergalę.

„Vytis“ šiame mače atkovojo dvigubai daugiau (44) kamuolių už varžovus (22). Beje, taškus šakiškiams šiame mače rinko viso labo 5 žmonės. Sh.Jacksonui tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios sezono rungtynės.

„Vytis“: G.Radzevičius 25 (10 atk. kam.), Sh.Jacksonas 23, A.Jankaitis 16 (14 atk. kam.), E.Jezukevičius 14 (14 atk. kam.), P.Beliavičius 9 (7 rez. perd.). „Sūduva-Mantinga“: G.Matulis 20, D.Griškėnas ir E.Šaulys – po 16, M.Pacevičius 8, D.Domarkas 7.

Gairės:  sportas, komanda, vytis
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI
    Aurimas Jasilionis
    Praėjusio sezono pabaigoje, ko gero, dar niekas negalėjo pagalvoti, kad Pauliaus Ambrazevičiaus ir Aurimo Jasilionio smagus apsižodžiavimas ties sezono finišu nesibaigs. Neteko ...
    Su Virginijumi Sirvydžiu atsisveikinusi Šakių „Vyčio“ komanda rado naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo Raseinių „Rasuose“ praėjusį sezoną dirbęs Aurimas Jasilionis. „Nuotaikos ...