„X Faktoriaus“ dalyvis Algirdas Daumantas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

„X Faktoriaus“ dalyvis Algirdas Daumantas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Jau netrukus TV3 žiūrovai galės pasinerti į intriguojančias ir dėmesį kaustančias konkurencines kovas, mat prasidės naujas muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“. Kol projektas pasieks televizijos ekranus, šou prodiuseriai intensyviai vykdo pirminę dalyvių atranką.

Projekto kūrėjai tikina, kad anketų gauta ypač daug, o tarp norinčių dalyvauti naujame realybės šou – ir jau žinomi vardai. Vienas iš jų – šį sezoną „X Faktoriuje“ išgarsėjęs, tačiau trečioje projekto laidoje jį palikęs, Algirdas Daumantas Ciūnys.

REKLAMA

Visų televiziją žiūrinčių merginų numylėtiniu jau spėjęs tapti jaunas vaikinas, iškritęs iš „X Faktoriaus“ kaip pats sako, patyrė didelį šoką ir nesuvaldė ašarų, tačiau dabar jis vėl pasiryžęs užkariauti televiziją ir muzikos sceną. Todėl savo jėgas Algirdas Daumantas išmėgins naujo muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ atrankoje. „Supratau savo didžiausius minusus ir turiu šiek tiek laiko juos ištaisyti. Einu į šį projektą, kad parodyčiau, koks iš tikrųjų galiu būti ištaisęs visas savo klaidas. Noriu, kad žiūrovas pamatytų geriausią mano versiją, kurios dar turbūt nematė“, – sako A. D. Ciūnys.

Išvaizdus vaikinas atskleidė, kad naujam realybės šou ruošiasi įtemptai ir tikisi, kad atrankose jam pasiseks. „Šiuo metu auginu masę, sportuoju, kad į šį konkursą ateičiau ir pasikeitęs fiziškai, ir patobulinęs vokalą. Tikiuosi, kad atėjęs būsiu stipresnis. Jeigu savimi užsiimi psichologiškai, gali viską pakeisti – minčių galia reiškia daug. Dabar aš stengiuosi visomis prasmėmis pasikeisti“, – tikino atlikėjas.

Vienas iš naujo realybės šou prodiuserių D. Kubilius sako, kad projekte „Aš – superhitas“ laukiami ne tie, kurie svajoja išmokti dainuoti ir pirmą kartą užlipti ant scenos, o tie, kurie puikiai žino, kad turi talentą, moka dainuoti ir iki triumfo jiems betrūksta kelių žingsnių. Tad jau netrukus net dešimties laimingųjų lauks nauji namai ir 24 valandas per parą juos stebinčios kameros.

REKLAMA

„Kiek domėjausi konkursu, būsime stebimi 24 valandas per parą, projektas bus intensyvesnis. Čia negalėsiu paleisti savo vadžių. Kadangi gyvenime esu šiek tiek tinginys, ko gero šiame projekte negalėčiau tinginiauti. Esu pasiruošęs stengtis ir dirbti dėl gražaus rezultato“, – kalbėjo A. D. Ciūnys.

Finalinė realybės šou atranka vyks sausio pabaigoje, todėl projekto prodiuseriai ragina nesnausti ir visus norinčius išgarsėti bei tapti naujo, įspūdžių kupino projekto dalyviais, pildyti anketą internete: http://www.tv3.lt/superhitas. Projekto dalyviai savo įprastą gyvenimą iškeis į kasdienes repeticijas, gyvo garso koncertus su tikra grupe ir neribotas galimybes tapti tikru superhitu.

Naują realybės šou kuriančios dvi garsios prodiuserių kompanijos „Videometra“ ir „TymDrym“ kūrė ir didelio pasisekimo sulaukusį bei vasarą rodytą šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“, muzikinius projektus „Trys muškietininkai“, „Romeo ir Džiuljeta“ bei kitus. Prodiuserių – R. Skaisgirio ir D. Kubiliaus susivienijimas žada įdomią ir išskirtinę premjerą.

„Aš – superhitas“ – jau netrukus per TV3!

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  X faktorius

  Iglė Bernotaitytė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Iglės karjera juda į priekį: netrukus ją vėl išvysime ant scenos 2017.01.19 14:24 Saulius Prūsaitis tęsia naujo albumo „Vaikas iš didelės raidės“ pristatymo turą. Naujuose turo koncertuose pasirodys ir netikėta viešnia: jo mokinė, realybės šou „X faktorius“ nugalėtoja Iglė. Naujų „Vaikas iš didelės raidės“ koncertų datos: vasario 14 d. – Šiauliuose, 16 d. – Kaune, kovo 1 d. – Marijampolėje, 3 d. – ...
  Iglė Bernotaitytė ir Algirdas Daumantas Ciūnys (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Iglė paviešino susirašinėjimą su Algirdu Daumantu – tąkart apie pergalę jie tik svajojo 2017.01.19 08:48 Populiariausia 17-metė Lietuvoje – Iglė Bernotaitytė – panašu, kad vis dar sunkiai tiki savo pergale muzikiniame projekte „X Faktorius“. Net ir praėjus kelioms dienoms merginą yra ištikusi maloni euforija ir nuostaba. Savo socialiniame tinkle „Facebook“ „X Faktoriaus“ nugalėtoja pasidalino pokalbio ištrauka su kitu šou ...
  Golden Age
  „Golden Age“ atskleidė, ką veiks pasibaigus „X Faktoriui“ 2017.01.18 18:08 Antrąją vietą Lietuvos „X Faktoriaus“ finale užėmusios klaipėdietės reperės „Golden Age“ net negalvoja apie muzikinės karjeros stabdymą ir jau ruošiasi pasirodymams ne tik su konkurso bendražygiais, bet ir pirmiesiems solo koncertams. Hip-hop duetas išgarsėjo po vaizdo klipo, kurį nufilmavo „Golden Age“ draugas bei ...
  „X Faktoriaus“ superfinalas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Duomenys atskleidė: „X Faktoriaus“ žiūrovų atkaklumas nuėjo veltui (3) 2017.01.18 16:20 Sekmadienį pramogų pasaulyje gimė nauja žvaigždė! Po įnirtingos kovos paaiškėjo, kad didžiausio muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja tapo dalyvė Iglė, istorijoje pasižymėjusi kaip jauniausia šou dalyvė. Iš Marijampolės kilusi mergina aplenkė reperių grupę „Golden Age“, kurios liko antroje vietoje, įspūdingo vokalo ...
  „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė (nuotr. Organizatorių)
  „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė priėmė netikėtą iššūkį 2017.01.18 10:19 LTeam olimpinio žiemos festivalio dalyviams koncertuos ką tik „X Faktoriaus“ nugalėtoja tapusi Iglė Bernotaitytė bei kitos „X Faktoriaus“ žvaigždės. LTeam olimpinio žiemos festivalio metu vyks ir Lietuvos mokyklų žaidynių finalai, kuriuose varžysis 7 sporto šakų atstovai, laukiama atvykstant net 700 mokinių. Per šių ...

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų