35
Lietuva – Tunisas (nuotr. Fotodiena.lt)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė be vargo nušlavė ir Tuniso rinktinę. Klaipėdoje mūsiškiai net 81:56 nepaliko vilčių svečiams iš Afrikos.

35

Nors pirmosios rungtynių minutės ir buvo vangios, o svečiai startavo pirmaudami 7:3, tačiau jau tuoj pat lietuviai susiėmė, pagavo gero žaidimo bangą ir varžovams jokių vilčių nepaliko, o trečiąjį kėlinį laimėjo net 32:16.

Rezultatyviausias Lietuvos rinktinės gretose buvo 17 taškų pelnęs Adas Juškevičius (6/7 metimai, 3 rez. perd., 3 atk. kam.), po 12 pridėjo Mindaugas Kuzminskas ir Marius Grigonis (4 atk. kam.), 10 sumetė Edgaras Ulanovas (5 atk. kam.).

Varžovų gretose 15 taškų pelnė M. Ben Romdhaneas (6/16 metimai, 8 atk. kam.), M. Rollas sumetė 9 (2/12 metimai, 5 rez. perd., 4 atk. kam.).