35
Belgija – Airija (nuotr. SCANPIX)

Airijai pergalė buvo reikalinga kaip oras, o italams jos nereiškė nieko, jie jau buvo užsitikrinę vietą kitame etape. 85-ąją minutę įmuštas įvartis išvedė airius tolyn, o už borto paliko airių nesėkmės laukusią turkų komandą.

35

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Italija: Salvatore Sirigu, Mattia De Sciglio, Angelo Ogbonna, Simone Zaza, Alessandro Florenzi, Thiago Motta, Ciro Immobile, Stefano Sturaro, Andrea Barzagli, Leonardo Bonucci, Federico Bernardeschi.

Airija: Darren Randolph, Seamus Coleman, Richard Keogh, James McCarthy, Shane Long, James McClean, Shane Duffy, Jeff Hendrick,Stephen Ward, Robbie Brady, Daryl Murphy.

9` Stiprus ir pavojingas Jeffo Hendricko smūgis, tačiau į vartus pataikyti airiui nepavyksta.

20` Pirmąsias 20 minučių airiai nenusileidžia italams, tačiau nei vienai komandai labai gerų progų sukurti nepavyko.

35` Airių vartininkas Darrenas Randolphas vaikšto plonu ledu ir atlieka klaidinamą judesį. Jo laimei, italas buvo suklaidintas.

43` Airiai prašo 11 metrų baudinio, tačiau teisėjas jo neskiria.

45` Baigėsi pirmasis kėlinys. Kol kas įvarčių nepelnė nei viena komanda.

77` Lorenzo Insigne kala į virpstą.

84` Geresnio šanso nesusapnuosi. Vienas prieš vartininką išbėga Wesas Hoolanas, tačiau smūgiuoja į vartininką.

85` Tačiau airiai muša įvartį! Robbie Brady šauna įvartį, kuris gali išvesti Airiją į kitą etapą, jei rungtynės taip ir pasibaigs!

90` Rungtynės baigiasi, airiai šoka pergalės šokį.

Prieš rungtynes

Airių treneris Martinas O`Neillas prieš akistatą sakė, kad komanda turi būti energinga. „Žaidėjai žino, ką turi daryti ir yra tam pasiruošę. Mes treniruotėje padirbėjome su žaidėjais, kurie dar nėra sulaukę savojo šanso, ir, jei bus reikalas, jie bus pasiruošę“, – kalbėjo airių strategas.

Praėjusiose rungtynėse Airija 3:0 nusileido belgams, o pirmose rungtynėse sužaidė 1:1 su švedais. Italai laimėjo abi žaistas rungtynes: 2:0 prieš Belgiją ir 1:0 prieš Švediją.