Ella Ruby Ginn (nuotr. Instagram)

Ella Ruby Ginn (nuotr. Instagram)

Jeigu dauguma mūsų prie užkandžių restorane užsisako vandens, sulčių, ar, blogiausiu atveju, kolos, 19-metė Ella Ruby Ginn pavalgiusi atsigeria acto. Ne, tai ne lieknėjimo būdas, tai – skonio receptorių pageidavimų įvykdymas.

REKLAMA

Maisto pagardą Ella geria kaip gardžias sultis – bent po du litrus per savaitę. Actą gerti ji įprato dar vaikystėje. Nors mėgsta visas šio skysčio rūšis, labiausiai ji dievina obuolių sidro actą. Savo rankinėje ji specialiai nešiojasi keletą pakelių mėgstamo gėrimo, nes kartais poreikį jo gurkštelėti sunku suvalgyti.

„Net neprisimenu, kada pradėjau jį gerti. Tikriausiai, buvau labai maža. Anksčiau buvau įpratusi acto pakelius, patiekiamus restoranuose prie maisto, paslapčia susidėti sau į rankinę. Kartą užsukau pas močiutę ir neištvėrusi pradėjau visus juos atidarinėti ir gardžiai gurkšnoti. Pamačiusi senelė dar bandė mane įspėti, jog taip galiu susigadinti skrandį. Tačiau man tai nerūpi, aš tiesiog dievinu tą skonį. Žinoma, rūgštoka, tačiau man be galo patinka tas jausmas, kuomet išgėrus jo tarsi užsiliepsnoja krūtinė. Į dieną išgeriu bent stiklinę, taip pat juo gardinu maistą“, – pasakoja mergina.

Ella Ruby Ginn (nuotr. Instagram)  

Ella Ruby Ginn (nuotr. Instagram)  

REKLAMA

Tiesa, actą ji geria ne kaip paprastą vandenį. Actą ji siurbia per šiaudelį ir su pasimėgavimu pagarguliuoja. „Visuomet dievinau rūgščius užkandžius bei gėrimus. Mėgaujantis jais – džiaugiasi mano žandikaulis. Labai norėčiau, kad išėjus pasilinksminti su draugais, meniu galėčiau rasti ir actą. Tikrai rinkčiausi jį. Man nesvarbu, ką mano kiti“, – stebina Ella.

Vizažistė ir karjeros laiptais kylanti atlikėja susidūrė su problema ieškant antrosios pusės. Dauguma mano, kad pomėgis gerti actą – ydingas. Mano, kad tai didžiulė problema. Nepaisant to, Ellai visgi pavyko susirasti ją suprantantį ir palaikantį partnerį.

Nors Ella nekreipia dėmesio į aplinkinių įspėjimus, visgi, gali būti, kad daro didžiulę klaidą. Mitybos specialistė Helena Gibson-Moore portalui dailymail.co.uk. paaiškino, kad actas turi ne tik gerų, bet ir sveikatą žalojančių savybių.

„Actas, dažniausiai obuolių sidro, turi naudingų savybių, daugumai jis padeda metant svorį. Deja, tai labai kenkia dantų emalį. Šį reiškinį galime prilyginti erozijai. Actą vartoti galima, tačiau labai saikingai. Ar galima jį vartoti norint tiesiog atsigerti – ne visai aišku. Atlikta nemažai tyrimų su laboratorinėmis žiurkėmis, tačiau jokių sveikatai naudingų dalių čia neatradome“, – aiškino mitybos specialistė.

REKLAMA

Ella Ruby Ginn (nuotr. Instagram)  

Ella Ruby Ginn (nuotr. Instagram)  

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (4)
  Komentuoti

  Įvairenybės

  Sandra Grafinina West - Macaulay (nuotr. Organizatorių)
  Už britų multimilijonieriaus ištekėjusi lietuvaitė: kasdien man duoda po 500 eurų (17) 2016.09.26 11:24 Prieš aštuonerius metus, tuomet dar 18-os, Sandra Grafinina džiaugėsi patekusi į „Olialia“ projektą ir mielai pozavo apsinuoginusi. Šiandien moteris, kaip pati sako, ištekėjusi už multimilijonieriaus iš Didžiosios Britanijos ir gyvena tarp Lietuvos, Anglijos ir Austrijos, kur jos vyras turi ne vieną pilį. „Aš net pati ...
  Susmukusi motina (nuotr. YouTube)
  Motina susmuko prekybos centre – tokios baigties nesitikėjo niekas (8) 2016.09.26 08:19 Prekybos centre klientas nufimavo vaizdo klipą, kuriame maža mergaitė ašarodama bando prikelti savo motiną, gulinčią ant grindų. Paaiškėjo, kad dviejų metų mažylės mama (36) ant grindų gulėjo dėl to, nes perdozavo narkotikų. Mažylė balsu rėkdama ir ašarodama laikė mamą už rankos, tikėjosi, kad ji atsibus, rašo ...
  Fiona Batty ir Patrikas Perssonas (nuotr. facebook.com)
  Vieta, kur ši pora susipažino – pribloškia 2016.09.25 19:21 Fiona Batty (48) ir Patrikas Perssonas (30) savo draugystę pradėjo netikėtomis aplinkybėmis. Jie susipažino virtualioje erdvėje, žaisdami kompiuterinį žaidimą, kuriame kiekvienas sukuria personažą su savu charakteriu bei išvaizda. Tuomet jis bendrauja su kitais. Moteris į žaidimą prisiregistravo 2007 metais ir jos ...
  Šeima fotografuojasi 20 metų: paskutinė nuotrauka nepaliko abejingų (Zed Nelson Photography nuotr.) (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Šeima fotografuojasi 20 metų: paskutinė nuotrauka nepaliko abejingų 2016.09.25 17:13 Fotografas Zedas Nelsonas Londone surengė neįtikėtiną ir tikriausiai ilgiausią projektą pasaulyje. Svarbiausia, rezultatas tikrai priblokš. Viskas prasidėjo nuo to, kai 1991-aisiais metais sūnaus susilaukusiai porai buvo pasiūlyta įsiamžinti paprastoje fotosesijose. Pora įsiamžino prie paprastos sienos, pasipuošė ...
  Urna (nuotr. Fotodiena.lt)
  Viskas turi savo kainą: aukcione parduoti rašytojo pelenai 2016.09.25 17:05 Kai kurie žmonės užmokėtų gerus pinigus už bet ką, kas susiję su velioniu rašytoju Trumanu Capote (Trumanu Kapote), net ir jo pelenus. Būtent jie šeštadienį ir buvo parduoti „Julien's Auctions“ aukcione. Už pelenus japoniškoje medinėje dėžutėje buvo sumokėti 45 tūkst. JAV dolerių. Pradinė pelenų kaina siekė 4 tūkst. JAV ...
  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI


  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. rugsėjo 26 d.
  Alytus
  +6
  -
  Kaunas
  +6
  -
  Vilnius
  +7
  -
  Panevėžys
  +6
  -
  Klaipėda
  +6
  -
  Šiauliai
  +6
  -
  Utena
  +7
  -

  Vilnius

  weather value Mostly cloudy
  +7
  weather value Mostly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų