Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Vėsų ir lietumi alsuojantį ketvirtadienio vakarą Kauno žymieji vilnones kojines ir namų šilumą iškeitė į šventiškus apdarus ir popkornus. Išsipustęs laikinosios sostinės elitas rinkosi kino teatre ne be priežasties – mat, čia buvo pristatyta Nacionalinė komedija „Patriotai“.

Speciali TV3 lietuviško kino teatro premjera vyko net penkiuose miestuose vienu metu: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Kaune. Tiesa, Kaune specialus seansas surengtas kartu su kviestiniais svečiais.

„Forum cinemas“ kino teatre, esančiame Kauno „Akropolyje“ nusidriekusiu raudonu kilimu žingsniavo nuo žymiausių šalies aktorių iki politikos ir verslo atstovų. Premjeroje dalyvavo sveikuolė Joana Bartaškienė, legendiniai šokėjai ir nusipelnę treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė, dailiojo čiuožimo čempionė Rūta Gajauskaitė, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas, dainininkė Neringa Šiaudikytė su sužadėtiniu Tomu Uroška, aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir Andrius Žiurauskas.

Taip pat komedija susidomėjo stilistas Joringis Šatas, daininkas Mino, grupės „Belkanto“ dainininkai Donatas Augys ir Giedrius Venckūnas, TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas, verslininkai Gediminas Kvietkauskas ir Marius Amdur, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

Įspūdingą renginį atidarė ir susirinkusius svečius sveikino filmo komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė. Maža to, ji padėkojo kauniečiams už tai, kad yra tikrieji lietuviško kino gerbėjai.

„Šiandien – ypatinga diena. TV3 lietuviško kino teatras ir kino kompanija „Singing fish“ nori jums pristatyti naujausią, jau trečią, savo kino filmą – komediją PATRIOTAI. Kai tik ėmėmės šio filmo kūrybos, komunikacijos, viešinimo planų ir kitų darbų, iškart nusprendėme, kad išankstinę premjerą darysime ne tik Vilniaus, bet ir Kauno publikai. Kauniečiai – tikri lietuviško kino gerbėjai, ir tai ne mano išvedžiojimas, o faktas. Esame labai dėkingi jums už tai, nes jūsų dėmesys ir aktyvumas mums yra didžiausia paskata kurti“, - sakė V. Skaisgirė.

Taip pat sugūžėjusius svečius su išankstine premjera sveikino ir vakar savo penkiasdešimtąjį jubiliejų atšventęs, komedijos „Patriotai“ režisierius Alvydas Šlepikas. Jis padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo smagiai praleisti laiką.

Nacionalinėje komedijoje „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijos žanro guru: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė, Olita Dautartaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti garsūs šalies aktoriai.

Pagal Mindaugo Nastaravičiaus scenarijų pastatytas filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Komedijos „Patriotai“ premjera visuose šalies kino teatruose įvyks jau rytoj, penktadienį, sausio 29-ąją. O kol laukiate, pasmalsaukite žiūrėdami nuotraukas iš Kaune įvykusio Specialios TV3 lietuviško kino teatro premjeros.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Įvairenybės

  Nesėkmingi pirkiniai internetu (nuotr. asm. archyvo)
  Prekės internetu: svogūnai vietoj gėlių ir gašlūs „siurprizai“ 2016.06.25 14:51 Pirkimas internetu – labai patogus, bet tuo pačiu ir rizikingas būdas įsigyti įvairių prekių bei paslaugų. Tuo įsitikino šie nelaimėliai, savo nesėkmėmis socialiniuose tinkluose pasidaliję ir su kitais internautais.
  Joshas Marshallas su sūnumi Gabrieliumi (nuotr. facebook.com)
  Tėvas dėl sūnaus padarė tai, kam ryžtųsi tikrai ne kiekvienas (1) 2016.06.25 13:02 Sakoma, kad mylintys tėvai dėl savo vaikų gali padaryti bet ką, tačiau 28-erių metų Joshas Marshallas iš Kanzaso (JAV), norėdamas praskaidrinti savo sūnaus Gabrieliaus nuotaiką, padarė kai ką išties ypatingo. 2015 metais Gabrieliui buvo diagnozuotas piktybinis smegenų auglys. Berniukas, kuriam šiuo metu 8-eri metai, ...
  Raylynn (nuotr. Instagram)
  Šalin, Kim Kardashian! 178 cm liūliuojančių klubų savininkė tvirtina, kad viskas tikra (3) 2016.06.24 21:45 Lietuvių mylimoje Gruzijoje gyvena mergina vardu Raylynn. Kaip ir visai įprasta šiais laikais, įžymybe savo šalyje ir pasaulyje ji tapo interneto pagalba, demonstruodama net 178 cm apimties klubus. Savo kūną šlovinanti gruzinė jau ne kartą buvo apkaltina melagystėmis, esą jos milžiniški klubai – fotošopo darbas, tačiau ji ...
  Paplūdimys (nuotr. Fotolia.com)
  Išvažiuojantiems į Europos kurortus reikia pasisaugoti: kais ir virš 30 2016.06.24 14:50 Ketinate keliauti į Europą? Orų prognozės poilsiui paplūdimiuose ir deginimuisi dabar tinkamiausios. Tačiau reikia būti atsargiems, nes Ispanijoje, Portugalijoje ir Turkijoje kais ir virš +30 laipsnių. „Artimiausiomis savaitėmis Europą lydės šilti orai. Keliaudami po kurortus išvengsite lietaus, bus saulėta. Taip yra ...
  Alicia Amira (nuotr. Instagram)
  Barbių gretose dar viena gyva lėlė – švedė siekia tapti „plastikine“ (1) 2016.06.24 12:43 26-erių metų moteris teigia, kad savo gyvenime nesigaili nieko, o ypač savo polinkio tapti gyva lėle Barbe. Švedijoje gyvenanti Alicia Amira jau išleido tūkstančius pinigų grožio procedūroms. Vienintelė jos svaja – tapti kuo labiau „plastikine“. Siekdama šios idėjos moteris spėjo jau du kartus pasididinti krūtinę, rašo ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  EURO 2016

  Šeš 06-25 Šveicarija 16 : 00 Lenkija
  Šeš 06-25 Velsas 19 : 00 Šiaurės Airija
  Šeš 06-25 Kroatija 22 : 00 Portugalija
  Sek 06-26 Prancūzija 16 : 00 Airija
  Sek 06-26 Vokietija 19 : 00 Slovakija
  Sek 06-26 Vengrija 22 : 00 Belgija
  Pir 06-27 Italija 19 : 00 Ispanija
  Pir 06-27 Anglija 22 : 00 Islandija


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. birželio 25 d.
  Alytus
  +31
  2.2 m/s
  Kaunas
  +31
  2.2 m/s
  Vilnius
  +31
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +32
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +31
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +31
  2.2 m/s
  Utena
  +31
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +31
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +19

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
 • Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. birželio 25 d.
  Alytus
  +31
  2.2 m/s
  Kaunas
  +31
  2.2 m/s
  Vilnius
  +31
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +32
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +31
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +31
  2.2 m/s
  Utena
  +31
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +31
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +19
  Į viršų