Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Vėsų ir lietumi alsuojantį ketvirtadienio vakarą Kauno žymieji vilnones kojines ir namų šilumą iškeitė į šventiškus apdarus ir popkornus. Išsipustęs laikinosios sostinės elitas rinkosi kino teatre ne be priežasties – mat, čia buvo pristatyta Nacionalinė komedija „Patriotai“.

Speciali TV3 lietuviško kino teatro premjera vyko net penkiuose miestuose vienu metu: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Kaune. Tiesa, Kaune specialus seansas surengtas kartu su kviestiniais svečiais.

„Forum cinemas“ kino teatre, esančiame Kauno „Akropolyje“ nusidriekusiu raudonu kilimu žingsniavo nuo žymiausių šalies aktorių iki politikos ir verslo atstovų. Premjeroje dalyvavo sveikuolė Joana Bartaškienė, legendiniai šokėjai ir nusipelnę treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė, dailiojo čiuožimo čempionė Rūta Gajauskaitė, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas, dainininkė Neringa Šiaudikytė su sužadėtiniu Tomu Uroška, aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir Andrius Žiurauskas.

Taip pat komedija susidomėjo stilistas Joringis Šatas, daininkas Mino, grupės „Belkanto“ dainininkai Donatas Augys ir Giedrius Venckūnas, TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas, verslininkai Gediminas Kvietkauskas ir Marius Amdur, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

Įspūdingą renginį atidarė ir susirinkusius svečius sveikino filmo komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė. Maža to, ji padėkojo kauniečiams už tai, kad yra tikrieji lietuviško kino gerbėjai.

„Šiandien – ypatinga diena. TV3 lietuviško kino teatras ir kino kompanija „Singing fish“ nori jums pristatyti naujausią, jau trečią, savo kino filmą – komediją PATRIOTAI. Kai tik ėmėmės šio filmo kūrybos, komunikacijos, viešinimo planų ir kitų darbų, iškart nusprendėme, kad išankstinę premjerą darysime ne tik Vilniaus, bet ir Kauno publikai. Kauniečiai – tikri lietuviško kino gerbėjai, ir tai ne mano išvedžiojimas, o faktas. Esame labai dėkingi jums už tai, nes jūsų dėmesys ir aktyvumas mums yra didžiausia paskata kurti“, - sakė V. Skaisgirė.

Taip pat sugūžėjusius svečius su išankstine premjera sveikino ir vakar savo penkiasdešimtąjį jubiliejų atšventęs, komedijos „Patriotai“ režisierius Alvydas Šlepikas. Jis padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo smagiai praleisti laiką.

Nacionalinėje komedijoje „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijos žanro guru: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė, Olita Dautartaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti garsūs šalies aktoriai.

Pagal Mindaugo Nastaravičiaus scenarijų pastatytas filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Komedijos „Patriotai“ premjera visuose šalies kino teatruose įvyks jau rytoj, penktadienį, sausio 29-ąją. O kol laukiate, pasmalsaukite žiūrėdami nuotraukas iš Kaune įvykusio Specialios TV3 lietuviško kino teatro premjeros.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Įvairenybės

  Nuotrauka, kuri privertė dvi prekybos centro darbuotojas garsiai apkalbinėti (nuotr. facebook.com)
  Prekybos centro darbuotojų išjuokta mergina virto interneto sensacija 2016.07.26 11:37 Niekuo neišsiskirianti mergina Hariet Rae iš Kornvalio visai neseniai patyrė situaciją, kurią greičiausiai visi galime labai lengvai įsivaizduoti. Žinoma, atsidurti tokioje padėtyje nėra labai malonu, rašoma „Daily Mail“. Mergina, nuėjusi į vieną paprastą prekybos centrą apsipirkti, buvo labai nemaloniai nustebina, kai ...
  Dorothy Stein (nuotr. Vida Press)
  Žvaigždžių masažuotoja taiko neįprastą būdą: negąsdina net liekančios žymės (1) 2016.07.25 12:24 Pasaulinio garso žvaigždes masažuojanti terapeutė Dorothy Stein turi puikią reputaciją. Visgi naujoji specialistės technika gali smarkiai nustebinti, nes seanso metu gydytoja klientus kandžioja. Tokį neįprastą būdą išbandė jau ne viena įžymybė, todėl atsiranda vis daugiau norinčių. Specialistė atvirai pripažįsta, kad ...
  Jamesas Holtas (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Iš vyrų pinigus gaunantis vaikinas operacijų dėka tapo Kardashian (2) 2016.07.24 23:00 Anglijoje gyvenantis vaikinas yra apsėstas ne tik plastinių operacijų, bet ir vienos garsios šeimynėlės. Jamesas Holtas teigia, kad yra didelis Kardashianų gerbėjas, todėl išleido stulbinančias sumas pinigų, jog turėtų išpūstas lūpas ir stulbinančio dydžio klubus. Lūpų korekcijai 22-ejų metų vaikinas išleido 35 tūkst. ...
  Jauniausias pasaulyje rūkorius vieną priklausomybę pakeitė kita (nuotr. Vida Press)
  Jauniausias pasaulyje rūkorius vieną priklausomybę pakeitė kita (2) 2016.07.24 21:42 Nors tuo metu Aldi Rizal buvo vos dveji, apie jį kalbėjo visas pasaulis. Vis dėlto Indonezijoje gyvenantis vaikas išgarsėjo dėl itin blogos priežasties – jis surūkydavo net 40 cigarečių per dieną. Tuo metu vaiko tėvai tikino, kad cigaretė Aldi padeda nusiraminti, tačiau visas pasaulis buvo pastėręs. Tik taip buvo prieš ...
  Lenktynių pergalės Palangoje atšvęstos itin audringai (nuotr. Organizatorių)
  Lenktynių pergalės Palangoje atšvęstos itin audringai 2016.07.24 10:34 Greičiausią vasaros savaitgalį Palangoje susirinko ne tik superbolidus, bet ir galingus vakarėlius mėgstantys poilsiautojai iš visos Lietuvos. Toks įspūdis susidarė apsilankius pajūrio klube „Exit vasaros rezidencija“, kur laimėjimų atšvęsti susirinko ne tik lenktynininkai, bet ir pusė trasos dalyvių. Vakarėlis klube ...

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Antradienis, 2016 m. liepos 26 d.
  Alytus
  +27
  -
  Kaunas
  +14
  -
  Vilnius
  +16
  -
  Panevėžys
  +28
  -
  Klaipėda
  +16
  -
  Šiauliai
  +14
  2.2 m/s
  Utena
  +16
  -

  Vilnius

  weather value Thunderstorms likely early
  +16
  weather value Thunderstorms likely early
  Toks jausmas lyg būtų +16

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų