Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Vėsų ir lietumi alsuojantį ketvirtadienio vakarą Kauno žymieji vilnones kojines ir namų šilumą iškeitė į šventiškus apdarus ir popkornus. Išsipustęs laikinosios sostinės elitas rinkosi kino teatre ne be priežasties – mat, čia buvo pristatyta Nacionalinė komedija „Patriotai“.

Speciali TV3 lietuviško kino teatro premjera vyko net penkiuose miestuose vienu metu: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Kaune. Tiesa, Kaune specialus seansas surengtas kartu su kviestiniais svečiais.

REKLAMA

„Forum cinemas“ kino teatre, esančiame Kauno „Akropolyje“ nusidriekusiu raudonu kilimu žingsniavo nuo žymiausių šalies aktorių iki politikos ir verslo atstovų. Premjeroje dalyvavo sveikuolė Joana Bartaškienė, legendiniai šokėjai ir nusipelnę treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė, dailiojo čiuožimo čempionė Rūta Gajauskaitė, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas, dainininkė Neringa Šiaudikytė su sužadėtiniu Tomu Uroška, aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir Andrius Žiurauskas.

Taip pat komedija susidomėjo stilistas Joringis Šatas, daininkas Mino, grupės „Belkanto“ dainininkai Donatas Augys ir Giedrius Venckūnas, TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas, verslininkai Gediminas Kvietkauskas ir Marius Amdur, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

Įspūdingą renginį atidarė ir susirinkusius svečius sveikino filmo komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė. Maža to, ji padėkojo kauniečiams už tai, kad yra tikrieji lietuviško kino gerbėjai.

„Šiandien – ypatinga diena. TV3 lietuviško kino teatras ir kino kompanija „Singing fish“ nori jums pristatyti naujausią, jau trečią, savo kino filmą – komediją PATRIOTAI. Kai tik ėmėmės šio filmo kūrybos, komunikacijos, viešinimo planų ir kitų darbų, iškart nusprendėme, kad išankstinę premjerą darysime ne tik Vilniaus, bet ir Kauno publikai. Kauniečiai – tikri lietuviško kino gerbėjai, ir tai ne mano išvedžiojimas, o faktas. Esame labai dėkingi jums už tai, nes jūsų dėmesys ir aktyvumas mums yra didžiausia paskata kurti“, - sakė V. Skaisgirė.

REKLAMA

Taip pat sugūžėjusius svečius su išankstine premjera sveikino ir vakar savo penkiasdešimtąjį jubiliejų atšventęs, komedijos „Patriotai“ režisierius Alvydas Šlepikas. Jis padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo smagiai praleisti laiką.

Nacionalinėje komedijoje „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijos žanro guru: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė, Olita Dautartaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti garsūs šalies aktoriai.

Pagal Mindaugo Nastaravičiaus scenarijų pastatytas filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Komedijos „Patriotai“ premjera visuose šalies kino teatruose įvyks jau rytoj, penktadienį, sausio 29-ąją. O kol laukiate, pasmalsaukite žiūrėdami nuotraukas iš Kaune įvykusio Specialios TV3 lietuviško kino teatro premjeros.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Įvairenybės

  Mokinys savo auklėtojui nupirko tai, apie ką jis svajojo nuo 12-os metų (nuotr. Twitter)
  Mokinys savo auklėtojui nupirko tai, apie ką jis svajojo nuo 12-os metų 2016.09.30 22:16 Kartais sakoma, kad tai ką mokiniai išgirsta pamokų metu – jiems pro vieną ausį įeina, o pro kitą išeina. Tačiau šis pavyzdys nustebins net didžiausius skeptikus. Teksaso vidurinėje mokykloje dirbantis mokytojas Thomas Walseris nė nesitikėjo, kad jo auklėtiniai padovanos jam tai, apie ką jis svajojo nuo 12-os metų, rašo ...
  Elizavetą Adamenko, Valentinas Romanovas (nuotr. facebook.com)
  Pavyduoliai pasmerkė: paauglei naftos magnato nuotakai – įspūdingas automobilis 2016.09.30 21:11 55-erių naftos magnatas savo paauglei žmonai įteikė stulbinančią dovaną – naują „Bentley“ modelį. Valentinas Romanovas, rusų kompanijos „Lukoil“ skyriaus Singapūre vadovas, 18-metę manekenę Elizavetą Adamenko vedė šių metų birželio mėnesį. Apie įspūdingą savo sutuoktinio staigmeną mergina paskelbė socialinėje erdvėje. ...
  Nerealus pasaulis, kur gyvūnai rengiasi ir elgiasi, kaip žmonės (nuotr. TV3)
  Nerealus pasaulis, kur gyvūnai rengiasi ir elgiasi, kaip žmonės 2016.09.29 22:30 Kaip manote, ar gali vienoje vietoje būti šimtai gyvūnų: paukščių, kačių, šunų, voverių, net karvių – ir būti tylu tylu. Netrukus nukelsime jus į tokią vietą Niujorke. Tiesa, gyvūnai ten ne visai gyvi ir užsiima ne visai sau įprasta veikla. Šunys čia ne šiaip sustingę sėdi stiklinėse dėžėse ir įdėmiai žiūri į kitus ...
  70-metis apvogė banką, tačiau tikrai ne dėl pinigų trūkumo (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  70-metis apvogė banką, tačiau tikrai ne dėl pinigų trūkumo 2016.09.29 22:28 JAV gyvenantis vyras dėl savo poelgio neabejotinai pateks į istoriją. Arba į santykių ekspertų vadovėlį. Viskas prasidėjo nuo to, kad 70-metis Lawrence‘as Johnas Ripple‘is nusprendė apvogti banką. Kaip ir dažnas, pagalvosite, kad vyrui ar jo šeimai trūko pinigų. Visgi viskas vyko dėl labai šokiruojančios ...
  Pilką kasdienybę pora iš JAV pakeitė mozaikomis (nuotr. TV3)
  Pilką kasdienybę pora iš JAV pakeitė mozaikomis 2016.09.29 22:13 Viena pora už Atlanto nusprendė, kad jų namas turi tapti tikru meno kūriniu, ir jau ne vieną dešimtmetį jį tokiu ir verčia. O tam naudoja, atrodo, viską, kas papuola po ranka: įvairias šukes, skulptūrėles, puodelius – viską, iš ko galima sudėlioti mozaiką. Neįprastas namas Kalifornijoje, Los Andželo Venecijos ...
  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI


  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. spalio 1 d.
  Alytus
  +10
  -
  Kaunas
  +9
  -
  Vilnius
  +9
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +9
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +13
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +10
  4.5 m/s
  Utena
  +8
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +9
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +9

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų