Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Vėsų ir lietumi alsuojantį ketvirtadienio vakarą Kauno žymieji vilnones kojines ir namų šilumą iškeitė į šventiškus apdarus ir popkornus. Išsipustęs laikinosios sostinės elitas rinkosi kino teatre ne be priežasties – mat, čia buvo pristatyta Nacionalinė komedija „Patriotai“.

Speciali TV3 lietuviško kino teatro premjera vyko net penkiuose miestuose vienu metu: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Kaune. Tiesa, Kaune specialus seansas surengtas kartu su kviestiniais svečiais.

REKLAMA

„Forum cinemas“ kino teatre, esančiame Kauno „Akropolyje“ nusidriekusiu raudonu kilimu žingsniavo nuo žymiausių šalies aktorių iki politikos ir verslo atstovų. Premjeroje dalyvavo sveikuolė Joana Bartaškienė, legendiniai šokėjai ir nusipelnę treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė, dailiojo čiuožimo čempionė Rūta Gajauskaitė, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas, dainininkė Neringa Šiaudikytė su sužadėtiniu Tomu Uroška, aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir Andrius Žiurauskas.

Taip pat komedija susidomėjo stilistas Joringis Šatas, daininkas Mino, grupės „Belkanto“ dainininkai Donatas Augys ir Giedrius Venckūnas, TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas, verslininkai Gediminas Kvietkauskas ir Marius Amdur, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

Įspūdingą renginį atidarė ir susirinkusius svečius sveikino filmo komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė. Maža to, ji padėkojo kauniečiams už tai, kad yra tikrieji lietuviško kino gerbėjai.

„Šiandien – ypatinga diena. TV3 lietuviško kino teatras ir kino kompanija „Singing fish“ nori jums pristatyti naujausią, jau trečią, savo kino filmą – komediją PATRIOTAI. Kai tik ėmėmės šio filmo kūrybos, komunikacijos, viešinimo planų ir kitų darbų, iškart nusprendėme, kad išankstinę premjerą darysime ne tik Vilniaus, bet ir Kauno publikai. Kauniečiai – tikri lietuviško kino gerbėjai, ir tai ne mano išvedžiojimas, o faktas. Esame labai dėkingi jums už tai, nes jūsų dėmesys ir aktyvumas mums yra didžiausia paskata kurti“, - sakė V. Skaisgirė.

REKLAMA

Taip pat sugūžėjusius svečius su išankstine premjera sveikino ir vakar savo penkiasdešimtąjį jubiliejų atšventęs, komedijos „Patriotai“ režisierius Alvydas Šlepikas. Jis padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo smagiai praleisti laiką.

Nacionalinėje komedijoje „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijos žanro guru: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė, Olita Dautartaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti garsūs šalies aktoriai.

Pagal Mindaugo Nastaravičiaus scenarijų pastatytas filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Komedijos „Patriotai“ premjera visuose šalies kino teatruose įvyks jau rytoj, penktadienį, sausio 29-ąją. O kol laukiate, pasmalsaukite žiūrėdami nuotraukas iš Kaune įvykusio Specialios TV3 lietuviško kino teatro premjeros.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Įvairenybės

  Sūnus turėjo blogą įprotį – tėvai jį panaikino drastišku būdu (nuotr. Reddit)
  Sūnus turėjo blogą įprotį – tėvai jį panaikino drastišku būdu 2016.08.24 14:18 Blogų įpročių turime visi. Ko gero, puikiai žinome tą nemalonų stipriai uždaromų durų garsą. Būtent jo neapsikentę tėvai nusprendė paskelbti karą savo sūnui. Paauglystė – gana sunkus laikotarpis, kai santykiai tarp vaikų ir tėvų paaštrėja. Neretai savo nepasitenkinimą jaunuoliai išreiškia ne tik pakeltu balsu, bet ir ...
  Sarah Buller (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Klastinga liga moters koją privertė išsipūsti dvigubai, tačiau vilties ji neprarado 2016.08.24 12:35 Buvusi manekenė nusprendė papasakoti visam pasauliui liūdną, tačiau vilties suteikiančią istoriją. Nėštumo metu pradėjusi gąsdinančiai tinti koja jos neapleido net ir pagimdžius vaikelį, rašo dailymail.co.uk. Mados pasaulyje spindėjusi Sarah Buller (31) tiesiog pašiurpo, kai 3-iąjį nėštumo mėnesį jos kairė koja ėmė ...
  Faith Sobotker (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Mokyklos įstatymas įsiutino paauglę: viskas atsisuko prieš pačią 2016.08.23 21:41 Australijoje gyvenanti 15-metė per dieną tapo sensacija. Mergina ryžosi pasipriešinti savo mokyklos direkcijai, kurie priėmė naują įstatymą, tačiau kritikos sulaukė ir pati. Melbourne esančios mokyklos valdžia uždraudė merginoms nešioti trumpus sijonus, ryškiai dažytis ir socialiniuose tinkluose dalytis seksualiai ...
  Mama išspaudė dantų pastą lėkštėje – dukrą išmokė vienos taisyklės (nuotr. facebook.com)
  Mama išspaudė dantų pastą lėkštėje – dukrą išmokė vienos taisyklės (4) 2016.08.23 16:00 Juk neveltui sakoma: „Žodis – ne žvirblis“. Šios gyvenimo taisyklės paslapčių savo dukrą nusprendė pamokyti viena mama. Tiesa, kiek neįprastu būdu. Savo 11-metę dukrą Breonną amerikietė Amy Beth Gardner neseniai išleido į mokyklą ir pagalvojo, jog vieną gyvenimo pamoką ji galėtų išmokyti ir ji pati, rašo dailymail.co.uk. ...
  Karštas gatvės stilius: vilnietės nepabūgo atidengti kūnų (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Karštas gatvės stilius: vilnietės nepabūgo atidengti kūnų 2016.08.23 12:15 Vasara karštais orais nedžiugino, tad netikėtai pasirodžiusi šiluma paskatino ne tik pakoreguoti laisvalaikio planus, bet ir persidėlioti spintą. Nors dažnas jau suskubo ieškoti rudeniškų drabužių, su savaitgaliu grįžusi saulė buvo maloni staigmena. Savaitės pradžioje besitęsiantys šilti ir saulėti orai pradžiugino ir ...

  Šeimos vasara

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. rugpjūčio 24 d.
  Alytus
  +22
  -
  Kaunas
  +11
  2.2 m/s
  Vilnius
  +9
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +9
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +12
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +11
  4.5 m/s
  Utena
  +9
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +9
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +9

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų