Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Nacionalinės komedijos „Patriotai“ premjera į kino teatrą paviliojo Kauno elitą (nuotr. Aliaus Koroliovo)

Vėsų ir lietumi alsuojantį ketvirtadienio vakarą Kauno žymieji vilnones kojines ir namų šilumą iškeitė į šventiškus apdarus ir popkornus. Išsipustęs laikinosios sostinės elitas rinkosi kino teatre ne be priežasties – mat, čia buvo pristatyta Nacionalinė komedija „Patriotai“.

Speciali TV3 lietuviško kino teatro premjera vyko net penkiuose miestuose vienu metu: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Kaune. Tiesa, Kaune specialus seansas surengtas kartu su kviestiniais svečiais.

REKLAMA

„Forum cinemas“ kino teatre, esančiame Kauno „Akropolyje“ nusidriekusiu raudonu kilimu žingsniavo nuo žymiausių šalies aktorių iki politikos ir verslo atstovų. Premjeroje dalyvavo sveikuolė Joana Bartaškienė, legendiniai šokėjai ir nusipelnę treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė, dailiojo čiuožimo čempionė Rūta Gajauskaitė, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas, dainininkė Neringa Šiaudikytė su sužadėtiniu Tomu Uroška, aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir Andrius Žiurauskas.

Taip pat komedija susidomėjo stilistas Joringis Šatas, daininkas Mino, grupės „Belkanto“ dainininkai Donatas Augys ir Giedrius Venckūnas, TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas, verslininkai Gediminas Kvietkauskas ir Marius Amdur, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

Įspūdingą renginį atidarė ir susirinkusius svečius sveikino filmo komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė. Maža to, ji padėkojo kauniečiams už tai, kad yra tikrieji lietuviško kino gerbėjai.

„Šiandien – ypatinga diena. TV3 lietuviško kino teatras ir kino kompanija „Singing fish“ nori jums pristatyti naujausią, jau trečią, savo kino filmą – komediją PATRIOTAI. Kai tik ėmėmės šio filmo kūrybos, komunikacijos, viešinimo planų ir kitų darbų, iškart nusprendėme, kad išankstinę premjerą darysime ne tik Vilniaus, bet ir Kauno publikai. Kauniečiai – tikri lietuviško kino gerbėjai, ir tai ne mano išvedžiojimas, o faktas. Esame labai dėkingi jums už tai, nes jūsų dėmesys ir aktyvumas mums yra didžiausia paskata kurti“, - sakė V. Skaisgirė.

REKLAMA

Taip pat sugūžėjusius svečius su išankstine premjera sveikino ir vakar savo penkiasdešimtąjį jubiliejų atšventęs, komedijos „Patriotai“ režisierius Alvydas Šlepikas. Jis padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo smagiai praleisti laiką.

Nacionalinėje komedijoje „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijos žanro guru: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė, Olita Dautartaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti garsūs šalies aktoriai.

Pagal Mindaugo Nastaravičiaus scenarijų pastatytas filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Komedijos „Patriotai“ premjera visuose šalies kino teatruose įvyks jau rytoj, penktadienį, sausio 29-ąją. O kol laukiate, pasmalsaukite žiūrėdami nuotraukas iš Kaune įvykusio Specialios TV3 lietuviško kino teatro premjeros.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Įvairenybės

  Viktorija Lukošiūtė su kolege (nuotr. Vilmantas Žilinskas)
  Naktinio klubo žvaigždė Viktorija Lukošiūtė: Lietuvoje daug blogų „akių“ 2016.10.26 12:30 Kiekvieną savaitgalį populiariausi šalies naktiniai klubai prisipildo tūkstančiais pasilinksminti nusiteikusių lietuvių. Ten jų laukia ne tik šokiams išjudinantis didžėjus, bet ir šelmiškai nusiteikusios ilgakojės gražuolės šokėjos. Taip naktinio gyvenimo fotografo Vilmanto Žilinsko akį patraukė išraiškinga ...
  Undinė Crystal (nuotr. Instagram)
  Olandė įkūrė „undinių mokyklą“: speciali uodega sveria net 15 kilogramų (2) 2016.10.26 08:53 Didinga turkio ir aukso spalvų uodega taško vandenį viešame baseine. Keistos, gražios būtybės išdykauja vandenyje, kartkartėmis žvilgčiodamos iš už savo kaukių ir kvėpavimo vamzdelių. Pusiau moterys, pusiau žuvys. Prieš du dešimtmečius didžiuosiuose ekranuose pasirodė kino studijos „Disney's“ animaciniai filmai apie ...
  Katherine Stone (nuotr. Twitter)
  Mergina parduoda savo nekaltybę – už to slypi kilnus tikslas 2016.10.24 21:44 20-metė Katherine Stone nusprendė palikti savo gimtąjį miestą Sietlą ir persikėlė dirbti į vieną iš Nevadoje esančių bordelių tam, kad parduotų savo nekaltybę. Mergina savo kūną parduoti ketina už 400 tūkst. JAV dolerių (beveik 370 tūkst. eurų). Šią daugelį šokiravusią žinią ji paskelbė internetiniame aukcione, praneša ...
  Oimiakonas, Rusija (nuotr. SCANPIX)
  Žvarbu net bežiūrint: pamatykite, kaip atrodo šalčiausias miestas pasaulyje (9) 2016.10.24 14:32 Manėte, kad lietuviška žiema pati baisiausia? Apsidairykite po mažytį miestelį Rusijoje Oimiakoną, Sibiro srityje. Ši vieta laikoma pačia šalčiausia žmonių gyvenviete pasaulyje. Sibiro tundroje įsikūręs mažas miestelis turi apie 500 gyventojų, kurie drąsiai šią vietą laiko savo namais.
  Lucas Valença (nuotr. Instagram)
  Hipsteris policininkas, dėl kurio alpsta tūkstančiai moterų (1) 2016.10.24 12:40 Išvaizdus hipsteris policininkas privertė „išsilydyti“ socialinius tinklus, kuomet jį nufotografavo areštuojant brazilų politiką, praneša metro.co.uk. Iš Brazilijos kilęs pareigūnas Lucas Valença akimirksniu tapo interneto įžymybe. Vos per kelias dienas jo asmenines anketas „Facebook“ ir „Instagram“ tinkluose ...


  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI
  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +2

  Šiauliai

  +7

  Klaipėda

  0

  Panevėžys

  -2

  Utena

  +1

  Kaunas

  0

  Vilnius

  -1

  Alytus

  0
  Vilnius
  2016-10-27 05:54
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Virginija Krasauskienė

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų