Trečiadienį sužaistos likusios penkerios Vokietijos futbolo elito pirmenybių (Bundesliga) šeštojo turo rungtynės, po kurių vienvaldžiu aštuoniolikos komandų turnyro lyderiu liko šalies čempionas Miuncheno „Bayern“ (18 tšk.) klubas.

Lyderį galėję pavyti Dortmundo „Borussia“ (16 tšk) futbolininkai prarado pirmuosius taškus, svečiuose nesugebėję įveikti septynioliktojoje pozicijoje esančią „Hoffenheim“ (2 tšk.) ekipą – lygiosios 1:1 (0:1).

Šeimininkus pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė Sebastianas Rudy's (42 min.), o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas (55 min.).

Į trečiąją vietą pakilo Gelzenkircheno „Schalke 04“ (13 tšk.) vienuolikė, savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjusi į dvyliktą poziciją nukritusią Frankfurto „Eintracht“ (8 taškai) komandą.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Joelis Matipas (76 min.) ir Leroy'us Sane'as (90+1 min.).

Kitų trečiadienį sužaistų Vokietijos futbolo pirmenybių šeštojo turo rungtynių rezultatai:

Menchengladbacho „Borussia“ – „FC Augsburg“ 4:2 (4:0)

Lėverkuzeno „Bayer“ – „Mainz“ 1:0 (0:0)

„Hannover 96“ – „VfB Stuttgart“ 1:3 (1:2)

Vokietijos futbolo čempionato lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „FC Ingolstadt 04“ 6 3 1 2 3:5 10

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 8 įvarčiai – Robertas Lewandowskis (Miuncheno „Bayern“).