Trečiadienį Prancūzijoje 13-tą kartą prasidėjusių „Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche“ dviratininkių lenktynių pirmąjį etapą 29-ta baigė Aušrinė Trebaitė.

Lietuvos dviratininkė 82,7 km distanciją baigė kartu su grupe sportininkių, kurios lyderių grupei pralaimėjo vos 3 sekundes.

Etapo nugalėtoja ir pirmąja šešių dienų lenktynių lydere tapo prancūzė Roxane Fournier. Ji nuotolį numynė per 2 valandas 8 minutes 28 sekundes ir finišo spurtu aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusias atitinkamai australę Kimberly Wells bei naujazelandietę Emily Collins.

9 sekundėmis nuo prancūzės atsilikusi Olivija Baleišytė finišo liniją kirto 56-ta, 20 sekundžių nugalėtojai pralaimėjusi Edita Mazurevičiūtė finišavo 80-ta, o beveik 18 minučių nuo etapo nugalėtojos atsilikusios paskutinės finišavo Vaida Pikauskaitė bei Kristina Jakubovska, užėmusios atitinkamai 129-ą bei 130-tą pozicijas:

1. Roxane Fournier (Prancūzija) 2 val. 08 min. 28 sek.