Vaida Genytė (nuotr. Fotodiena.lt/Pauliaus Peleckio)

Vaida Genytė (nuotr. Fotodiena.lt/Pauliaus Peleckio)

Žinoma atlikėja ir įvairių TV šou dalyvė Vaida Genytė sako pirmą kartą dainavusi renginyje, kuriame beveik visi klausytojai buvo vyresnio amžiaus senjorai – muzika ne tik suteikė gerų emocijų, bet ir padrąsino dalyvius prieiti, apkabinti ir pasidalinti patarimais, kaip atlikėja turėtų gyventi, ko ieškoti ir ko vengti.

Praėjusią savaitę didžiausiuose šalies miestuose vykusiuose „Aktyvaus senjoro“ renginiuose netrūko ir nuotaikingų kuriozų. Vaistinių tinklo „Camelia“ atstovai pasakojo, kad Klaipėdoje senjorų talentų šou metu viena iš dalyvių užlipo ant scenos ir ... atsistojo ant galvos! O Juozu prisistatęs pagyvenęs vilnietis renginyje prie Baltojo tilto pasakojo čia suradęs antrą pusę – kitą į renginį užsukusią dalyvę.

Senjorams dainavusi Vaida Genytė sako, kad senjorų publika nesiskiria iš esmės, tačiau visgi čia klausoma įdėmiau, labiau susikaupus. Todėl atlikėja sako tokiuose koncertuose jaučianti papildomą jaudulį – reikia papildomo pasitempimo, natūraliai kyla noras daugiau įsitraukti, „eiti pas klausytojus“, bendrauti giliau ir nuoširdžiau.

Tai grįžta su kaupu! Koncertuose vyresnio amžiaus klausytojai yra drąsesni – nebijo prieiti, net „pačiupinėti“, apkabinti ir atvirai pasakyti, ką galvoja. Nėra baimės ir „sarmatijimosi“, kad suklys, ką nors pasakys ne taip.

Algimanto Čekuolio išmintis nustebina vėl ir vėl

„Teko didelė garbė net keturias dienas bendrauti su Algimantu Čekuoliu. Kartu važinėjome į renginius iš Vilniaus, todėl galiu tik asmenine patirtimi paliudyti, kad tai išskirtinė asmenybė, – sakė Vaida Genytė. – Tai labai įdomus žmogus, o jo pastebėjimas, kad „Lietuvoje dangus per žemai“ taip įtraukė, kad ir dabar dar grįžtu vėl ir vėl. Todėl man asmeniškai tai didžiausias renginių, į kuriuos pakvietė „Camelia“, atradimas“.

Kalbėdama apie pačius renginius dainininkė sakė, kad tokie renginiai tikrai reikalingi – tai teigiamos energijos vieta. Kitais metais jie gali būti dar didesnio masto ir pritrauktų dar daugiau senjorų. Nes tarp vyresnio amžiaus žmonių iš tiesų yra ir nerimo, ir nusivylimų, todėl gerą nuotaiką spinduliuojantys vaistinių „Camelia“renginiai tikrai didina gerą visuomenės nusiteikimą. O kur dar tokios reikalingos ir prasmingos Algimanto Čekuolio paskaitos, švietimas, padedantis daugeliui susivokti, kad amžius nėra jau tokia neišvengiama blogybė, o gal net atvirkščiai. Rūpinimasis savo sveikata, domėjimasis, literatūros skaitymas ir, svarbiausia, nepersivalgymas vasarą – paprasti ir naudingi patarimai.

Subūrė šokiai ir dainos

Vaida Genytė pasakojo, kad renginių metu ypač smagu stebėti, kaip muzika ir šokiai suartina senjorus ir juos įtraukia. Juk muzika, tai reiškinys, kai visai nesvarbu nei amžius, nei lytis, net ir kalba. Muzikos kalba tokia pati ir Lietuvoje, ir Latvijoje ar Italijoje. Solistė pati prisimena atvejį, kai dalyvaudama viename iš projektų Italijoje turėjo bendrauti su muzikais, kurie beveik nekalbėjo anglų kalba – teko grįžti prie muzikos ir to visiškai pakako bendravimui. Todėl ir „Aktyvaus senjoro“ renginiuose įsitraukė ne tik skirtingos kartos – galima buvo kartu matyti įvairios kilmės, skirtingos gyvenimiškos patirties ir, atrodytų, visiškai skirtingų charakterių žmones.

Kitas „Camelia“ renginiuose dalyvavęs dainininkas Vytautas Šiškauskas taip pat tvirtino mėgavęsis šiltu senjorų bendravimu, kuriuos dainomis lengvai pavyko išjudinti šokiams. Jų nereikia raginti, mokyti – jie patys rodo iniciatyvą. Be įprasto ratelio renginių metu vykusiuose šokių konkursuose senjorai, suskirstyti poromis, nustebino ir puikiai pataikė į 8 skirtingo stiliaus dainas. Senjorams puikiai tiko net ir populiarioji Gangnam style.

 

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Užsienio žvaigždės

  „MET Gala 2016“ (nuotr. Vida Press)
  Metų mados renginio centre – Madonna ir jos apnuogintos krūtys bei užpakalis 2016.05.03 13:15 Sekmadienio naktį Niujorką sudrebino vienas galingiausių, laukiamiausių ir madingiausių renginių pramogų pasaulyje – „MET Gala 2016“. Ši puota vadinama metų mados įvykiu, kurio metu raudonuoju kilimu žengia ryškiausios žvaigždės. Tiesa, daugiausiai dėmesio susilaukė pop karalienė Madonna (57). Garsenybė į renginį atvyko ...
  Kate Upton (nuotr. Vida Press)
  Sultingų formų modelis Kate Upton parodė milžinišką sužadėtuvių žiedą 2016.05.03 09:18 Supermodelis ir aktorė Kate Upton oficialiai nebėra laisva – pirmadienio vakarą Kostiumų instituto pokylyje ji pasirodė su sužadėtuvių žiedu. 23 metų gražuolė buvo tik viena iš daugelio garsenybių šiemetiniame „Met Gala“ Niujorke, bet traukė visų akis – ant kairės rankos bevardžio piršto žėrinčiu žiedu su didžiuliu ...
  Davidas Hasselhoffas (nuotr. Vida Press)
  Plaukia sveikinimai: susižadėjo garsusis „gelbėtojas“ Davidas Hasselhoffas 2016.05.03 08:17  Davidas Hasselhoffas susižadėjo su gražuole velsiete Hayley Roberts. 63 metų buvęs „Gelbėtojų“ (Baywatch) aktorius prie altoriaus eis trečią kartą ir negalėtų būti labiau patenkintas tuo, kad likusį savo gyvenimą praleis su 36 metų modeliu. „Turėjau posakį: „Tuokiesi ne todėl, kad nori gyventi su kažkuo, tuokiesi ...
  Justinas Bieberis (nuotr. SCANPIX)
  Justinas Bieberis nusiskuto plaukus: kritikai šaiposi – vadina nupešiotu viščiuku 2016.05.03 08:05 Paauglių dievaitis Justinas Bieberis (22) savo gerbėjus stebina ne tik unikaliu balsu ar skandalais, bet ir pomėgiu išvaizdos pokyčiams – šįkart dainininkas gerokai pakeitė šukuosenos stilių. Su savo milijonine gerbėjų minia socialinio tinklo „Instagram“ anketoje atlikėjas prieš dieną pasidalino išvaizdos pokyčiais. ...
  Dima Bilanas (nuotr. Vida Press)
  Įvertinkite panašumą: Dimos Bilano sesuo – brolio pėdomis sekanti gražuolė (5) 2016.05.02 21:27 Ko gero, sunkiai rastumėme lietuvį, kuris nežinotų vieno iš daugiausiai uždirbančių Rusijos dainininkų – Dimos Bilano. Tačiau ar žinojote, kad nuolat į patraukliausiųjų sąrašus patenkantis atlikėjas turi ne ką mažiau dėmesio vertą seserį Anną Belan? Daugiausiai dėmesio D. Bilanas susilaukė dalyvaudamas muzikiniame dainų ...
  Antradienis, 2016 m. gegužės 3 d.
  Alytus
  +17
  -
  Kaunas
  +18
  -
  Vilnius
  +16
  -
  Panevėžys
  +18
  -
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +18
  2.2 m/s
  Utena
  +16
  -

  Vilnius

  weather value Thunderstorms
  +16
  weather value Thunderstorms
  Toks jausmas lyg būtų +6

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Antradienis, 2016 m. gegužės 3 d.
  Alytus
  +17
  -
  Kaunas
  +18
  -
  Vilnius
  +16
  -
  Panevėžys
  +18
  -
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +18
  2.2 m/s
  Utena
  +16
  -

  Vilnius

  weather value Thunderstorms
  +16
  weather value Thunderstorms
  Toks jausmas lyg būtų +6