Didžiausias pasaulyje kruizinis laivas pasiekė naujuosius savo „namus“ JAV uostą Port Everglades, praneša „news.au“.

Jam įplaukus į Port Everglades, minios žmonių sustabdė mašinas ir puolė grožėtis 16 denių turinčiu milžinu.

225 000 mega tonų sveriantį laivą, į JAV atplaukusį iš Suomijos, lydėjo iš vandens pabūklų šaudančių nedidelių laivų flotilė.

Pirmoji „Oasis of the Seas“ kelionė nebuvo lengva – jam teko ištverti ir uraganinius vėjus, ir neramias jūras. Tiesa, vienas iš didžiausių iššūkių buvo inžinerinis – užgniaužę kvapą keleiviai stebėjo kaip laivas praplaukė po tiltu per Belto sąsiaurį, jungiantį dvi Danijos salas: Zelandiją ir Funeną.

„Oasis of the Seas“ iš tiesų talpiną viską, ko gali norėti net ir išrankiausias turistas – 6360 jo keleivių gali džiaugtis 21 baseinu, ledo čiuožykla, akvaparku, pilnais tikrų medžių parkais. Čia įrengtas ir pirmasis pasaulyje atviras amfiteatras laivo denyje be didžiulis pasivaikščiojimo bulvaras pilnutėlis parduotuvių.

Scanpix nuotr.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Kelionės

  Atostogos „Kata Rocks“ turizmo komplekse Tailande (nuotr. Instagram)
  Kur atostogauja pasaulio turtingieji: ši vieta užburia prabanga ir gamtos grožiu 2016.05.29 15:50 Žydras dangus ir bekraštė jūra, užburiančio grožio paplūdimiai, privatūs baseinai, subtiliai prabangūs viešbučio kambariai, kiekvieną jūsų norą pasiryžęs išpildyti personalas ir visiškas privatumas. Apie tokias atostogas svajoja daugelis, o jei turite pakankamai pinigų – galite šią svajonę įgyvendinti. Praėjusių metų ...
  Vasara - jaunimo kelionių metas (nuotr. Organizatorių)
  Vasara – jaunimo kelionių metas: kur keliauti, ką nuveikti ir ką pamatyti? 2016.05.28 13:32 Kelionė – vienas geriausių būdų užsimiršti po egzaminų sukelto streso ir atsikvėpti nuo mokslų per naktis. Kelionių organizatoriai pataria, kokias atostogų kryptis moksleiviams ir studentams rinktis, ką svečiose šalyse nuveikti ir ką pamatyti. Geriausiais atostogų įspūdžiais ir šių metų planais dalijasi ir patys studentai.
  Kelionės (nuotr. Fotolia.com)
  „Viskas įskaičiuota“ arba visa tiesa apie kelionių paketus 2016.05.27 13:22 Sukantiems galvą, kaip vasarą ir gerai pailsėti, ir sykiu neišleisti krūvos pinigų, kelionių organizatoriai rekomenduoja rinktis kelionės paketą ir poilsio programą „Viskas įskaičiuota“. Bet ar tikrai išvengę beveik visų atostogų organizavimo rūpesčių dar ir sutaupysime, t. y. mokėsime mažiau nei, pvz.
  Vilnius (nuotr. Fotolia.com)
  Paskaičiavo kainas Europoje: pigiausi miestai kelionėms (2) 2016.05.27 10:05  Pigių skrydžių kompaniją skraidinanti keleivius visoje Europoje ir už jos ribų parinko sąrašą pigių miestų, kuriuose šią vasarą išleistumėte mažiausiai pinigų atostogoms. Travel On Spot siūlo jums ir nebrangią nakvynę miestuose, pataria, ką pamatyti ir skaičiuoja kiek galėtų kainuoti kelionė. Informaciją parengė ...
  Egipto piramidės (realybė) (nuotr. Vida Press)
  Ekspertai įvardijo palankiausią metą keliauti: lietuviai daro esminę klaidą 2016.05.26 07:28 Lietuvoje pagaliau galima jausti vasariškus orus, ilsėtis, keliauti. Tikriausiai daugelis jau susiplanavote atostogas prie Baltijos jūros ar ežerų krantų. Tačiau dažnam lietuviui norisi pamatyti ne tik Lietuvos gamtos grožybes, tačiau susipažinti ir su istorinėmis Europos sostinėmis, ar pailsėti kituose Europos ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Sekmadienis, 2016 m. gegužės 29 d.
  Alytus
  +15
  2.2 m/s
  Kaunas
  +14
  2.2 m/s
  Vilnius
  +14
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +14
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +14
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +14
  2.2 m/s
  Utena
  +14
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +14
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +14

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Sekmadienis, 2016 m. gegužės 29 d.
  Alytus
  +15
  2.2 m/s
  Kaunas
  +14
  2.2 m/s
  Vilnius
  +14
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +14
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +14
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +14
  2.2 m/s
  Utena
  +14
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +14
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +14
  Į viršų