Segede (Vengrija) tęsiasi pirmasis šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Šeštadienį sidabro medalį iškovojo Henrikas Žustautas.

Jis vyrų vienviečių kanojų 200 m sprinte finišavo per 38.67 sek. ir nusileido tik Lenkijos atstovui Oleksijui Koliadychui (38.53). Trečias buvo vengras Davidas Gyorgy Korisanszky (39.23).

Finale dalyvavo ir Vadimas Korobovas, užėmęs 6-ą vietą (39.92).

Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Artūras Seja vyrų keturviečių baidarių 500 m rungties A finalą baigė 5-i (1:19.44). Auksą iškovojo vokiečiai (1:18.50), aplenkę australus (1:18.76) ir ispanus (1:18.90).

Vyrų dviviečių baidarių 500 m rungties A finale M.Maldonis ir Andrejus Olijnikas finišavo 8-i (1:28.66). Auksą laimėjo australai Jeanas van der Westhuyzenas ir Thomas Greenas (1:26.59), sidabrą – portugalai Joao Ribeiro ir Messias Baptista (1:27.09), bronzą – ispanai Adrianas Del Rio ir Marcusas Cooperis (1:27.11).

Vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties B finale H.Žustautas ir V.Korobovas finišavo treti (1:41.82). Bendroje įskaitoje jie užėmė 12-ą poziciją.

Sekmadienį pasibaigsiančiame pirmajame pasaulio taurės varžybų etape dėl medalių kovos dar keturi Lietuvos baidarininkai. Olimpinėje vienviečių baidarių 1000 m distancijoje startuos A. Olijnikas ir Ričardas Nekriošius. Neolimpinėje vienviečių baidarių 200 m rungtyje dalyvaus I. Navakauskas ir A. Seja.