vokietijos bundesliga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vokietijos bundesliga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vokietijos bundesliga“.

Užtikrintą pergalę iškovojusi „Borussia“ dviem taškais lenkia „Bayern“

Užtikrintą pergalę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo Dortmundo „Borussia“, kuri svečiuose 3:0 įveikė „Augsburg“ ekipą. „Augsburg“ liko žaisti dešimtyje, kai 38-ą minutę Felixas Uduokhai buvo nubaustas raudona kortele.
2023-05-21

Svečiuose „Stuttgart" futbolininkus nugalėjęs „Bayern“ sugrįžo „Bundesliga“ viršūnę

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Stuttgart" futbolininkus.  Matthijsas de Ligtas 39-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Ericas Maximas Choupo-Motingas 62-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Juanas Jose Perea 88-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2. Tanguy Cou...
2023-03-04

Sėkmingai pasisvečiavo: „Bayern“ išvykoje įveikė čempionato autsaiderius

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Schalke“ futbolininkus. Serge‘as Gnabry 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Ericas Maximas Choupo-Motingas 52-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Simonas Terodde’as 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris.
2022-11-12

Du Haalando įvarčiai neišgelbėjo – „Borussia“ vėl suklupo Vokietijoje

Menchengladbacho „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate po permainingos kovos 4:2 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ futbolininkus. Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Florianas Neuhausas jau 2-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.
2021-01-22

Vokietijoje – „Borussia“ lygiosios ir nerealizuotas 11 m baudinys

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Dortmundo „Borussia“ ir „Mainz“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Erlingas Haalandas jau 2-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2021-01-16

Vokietijoje – Haalando dublis ir triuškinama „Borussia“ pergalė

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato pirmose rungtynėse 3:0 sutriuškino Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkus. Giovanni Reyna 35-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Erlingas Haalandas antrojo kėlinio pradžioje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą.
2020-09-19

Vokietijoje „RB Leipzig“ po ispano dublio nugalėjo „Hoffenheim“

„RB Leipzig“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Hoffenheim“ futbolininkus. Dani Olmo 9-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „RB Leipzig“ į priekį 1:0. Vos po dviejų minučių futbolininkas antrą kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0....
2020-06-13

Vokietijos klubuose nustatyta dešimt koronavirusų atvejų

Vokietijos futbolo lyga pastaruoju metu dėliojo planus sezono pratęsimui, tačiau tą padaryti gali būti sunku. Pranešama, kad patikrinus 36 komandų žaidėjus nustatyta 10 koronaviruso atvejų. Iš viso buvo atlikti 1724 testai. Buvo tiriami ir žaidėjai, ir personalas iš dviejų aukščiausių šalies futbolo lygų. Kol kas nėra atskleidžiamos užsikrėtusiųjų asmenybės, tačiau dar prieš keletą dienų „FC Koln" klubas pripažino, kad jų gretose trims žaidėjams nustatytas koronavirusas.
2020-05-04

Lyderius besivejanti „Borussia“ iškovojo svarbią pergalę

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai ir toliau vaikosi Vokietijos „Bundesligos“ lyderius ir iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės. Šį kartą jie rezultatu 2 – 1 nugalėjo Monchengladbacho „Borussia“. Dortmundo miesto ekipa greitai išsiveržė į priekį, kai jau 8 minutę Thorganas Hazardas sulaukė komandos draugo perdavimo ir greitai smeigė kamuolį į vartų kampą.
2020-03-07

Haalandas prie „Borussia“ pergalės vėl prisidėjo įvarčiu

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate svečiuose 2:0 nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. Danas Axelis Zagadou 52-ąją minutę kampinio metu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Erlingas Brautas Haalandas 66-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Dortmundo ekipos žaidėjai sėkmingai išlaikė mačo rezultatą iki pat finalinio teisėjo švilpuko.