vojtechas hrubanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vojtechas hrubanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vojtechas hrubanas“.

Nerezultatyviose rungtynėse – Čekijos rinktinės pergalė

2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyre pergalingai žygiuoja Čekijos rinktinė. Šįkart ji permainingose rungtynėse pirmadienį svečiuose 64:56 (19:9, 6:21, 13:8, 26:18) įveikė Suomijos komandą. Čekai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 19:7, bet antrąjį kėlinį pralaimėjo 6:21 (25:30). Viskas sprendėsi antrojoje mačo dalyje, kurią geriau sužaidė svečiai.
2017-11-27

Europos čempionate – kroatų ir rusų pergalės

Europos krepšinio čempionato ketvirtadienį pradėjo rusų ir kroatų pergalės. Pastariesiems laimėjimas nieko nebelėmė, o rusai išsaugojo šansus užimti pirmąją vietą D grupėje. Kroatai dar prieš rungtynes buvo užsitikrinę antrąją C grupės poziciją.
2017-09-07

Vengrai po 48-erių metų iškovojo pergalę Europos čempionate

To Vengrijos krepšinis nematė 48-erius metus. Šios šalies rinktinė pirmadienį 85:73 (23:16, 21:17, 22:25, 19:15) nugalėjo čekus. Vengrai rungtynes pradėjo 7:0 (2 minutė), o netrukus pirmavo ir 13:2 (4 min.). Vengrijos rinktinė persvarą išlaikė iki mačo pabaigos. Vengrai paskutinį kartą Europos čempionate žaidė 1999-aisiais, bet pralaimėjo visas trejas rungtynes. Pergalė iškovota priešpaskutiniosiose Vengrijos krepšininkų pirmenybėse – 1969-aisiais.
2017-09-04

Pirmoji pergalė – šeimininkus įveikusių čekų sąskaitoje

Europos krepšinio čempionatą pergale pradėjo Čekijos rinktinė. Ji Kluže-Napokoje 83:68 (21:22, 19:16, 22:9, 21:21) nugalėjo šeimininkę Rumunijos komandą. Nors čekai rungtynes pradėjo 15:9, tada pralaimėjo atkarpą 0:8 (15:17). Čekijos rinktinės pranašumas išryškėjo trečiojo ketvirčio pradžioje. Svečiai įgijo dviženklę persvarą (50:38). 37-ąją minutę komandas skyrė 20 taškų (77:57). Abi rinktinės puikiai atakavo iš toli. Tikslą pasiekė 43 procentai rumunų (9/21) ir 41 (9/22) čekų tritaškių.